1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Messenger ifade simgesini değiştirme

Messenger ifade simgesini değiştirme

1_EQ7fSPW390JTLUh8AzVM9A
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Messenger ifade simgesini değiştirme

Messenger ifade simgesini değiştirme. Messenger üzerinde gönderilen ifade simgesinin değişikliği adına hangi yolun takip edilmesi gerektiğine beraber bakacağız.

Facebook’un sohbet uygulaması messenger kullanıcılarına sunduğu imkanlarla kitleyi daha da artırmaktadır. Facebook hesabı olmadan da messenger açabildiğinden ötürü çoğu kullanıcı artık sohbetlerini bu alandan sağlamaktadır. Sosyal medya ve sohbet uygulamalarında ise ifade işlemlerini genel olarak işaretlerle sağlamaktayız. Uygulama da var olan ifade simgeleriyle gerçekleştirmekteyiz. Günlük hayatta mimiklerle el hareketiyle yaptığımız ifadeyi bu alanlarda simgeye başvurmaktayız. Facebook messenger hesabında da ifadenizi aynı şekilde simgelerle göstermektesiniz. Ancak burada gönderilen simgenin rengini, şeklinin değişikliği ise sizlere bırakılmaktadır. Değişikliğin sağlanmasıyla beraber artık kime ifade simgesi göndermek isterseniz gönderilen ifade simgesi sizin seçtiğiniz şekilde karşı tarafa gönderilecektir. Messenger uygulamasında yeni olan kişiler için bu ayarın nereden yapılacağına dair bilgilerini yazımızda yayınlayacağız.

Messenger ifade simgesini değiştirme

Messenger ifade simgesi ayarlama, messenger ifade simgesi nasıl değişir, messenger ifade simgesini değiştiremiyorum, messenger ifade simgesi ayarları, messenger ifade simgesi nerede, messenger hesabımda ifade simgesi bölümünü bulamıyorum. İfadelerle ilgili değişikliğe gitmek isteyen messenger kullanıcıları için gereken ayarları nasıl sağlanacağını tek tek yayınlayacağız. Oldukça basit olan bu işlemin zora gidilmesi tek etken yeni bir kullanıcı olmanızdan ötürü hangi ayarın nerede olduğunu bilmemesidir.

Messenger ifade simgesi

Messenger uygulamasına girişinizi gerçekleştirdikten sonra ana ekrana sohbet ettiğiniz kişilerle mesajlaşma ve hikaye paylaşımlarının olduğu ekran gelecektir. Bunun dışında sol üst tarafta profil resminiz vardır. İşte uygulama içerisindeki tüm ayarlara buradaki profil üzerinden ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

  • Profil resmine tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda İfade simgesi bölümünü göreceksiniz.
  • O bölüme girdikten sonra buradaki ifade simgesini kendinize bağlı olacak şekilde değiştirebilirsiniz.
  • Değişiklik devreye girdikten sonra artık tüm ifadeleriniz sizin seçtiğiniz yönde karşı tarafa gidecektir.
  • İfade simgesi alanını göremiyorsanız uygulamadan çıkış sağlayarak tekrar giriş yapmanız yeterliliğini koruması gerekiyor.
  • Olmaz ise bir şey çalışmıyor olarak sorun bildirimizi gerçekleştirip Facebook yetkilileri tarafından özelliğin hesaba getirilmesini bekleyebiliriz.

Gerçekleştirdiğimiz ayarlarla beraber messenger ifade simgesini değiştirme işlemlerini bitirmiş olacaksınız. Messenger uygulamasında yaşadığınız farklı bir sorun varsa bize bunu yorumda iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap