1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Kısa Sevda Sözleri – Tutkulu Sevda Sözleri
Trendlerdeki Yazı

Kısa Sevda Sözleri – Tutkulu Sevda Sözleri

kisa-sevda-sozleri-min-min
vanhaber.com.tr

Kısa sevda sözleri en güzel, en etkiletici sözleri sizin için araştırdık. Facebook, twitter ve instagramda paylaşabileceğiniz birbirinden güzel sevda sözleri burada! Aşka dair bu sevgi sözlerini sevgilinizle paylaşabilir, onu sevindirebilirsiniz. İşte en güzel ve en etkileyici aşk, sevda, sevgi sözleri.

Kısa Sevda Sözleri

Sen benim gözlerimdeki umudun sebebisin. Ben sana sevdalandım, sen beni hiç anlamadın. Sevdan, uçsuz bucaksız hayallere sürüklüyor beni. Sevgilim sen benim en büyük duamsın.

Sevdalandım bir zalime anlamıyor beni. Aşkından divane olmuşum ben, senin umurunda mı? Sevdalandım bir kalpsize..

Benim sonsuz sevdam İkimize de yeter. Öyle bir aşk düşün, gözünden akan her damla yaşa kurban olurum. Sevgilim sen benim en büyük sevdamsın

Sevdalandım ben sana, ya sen hiç sevmedin mi beni? Benim sevdam tüm dünyayı karşısına alır. Sevgilim, gözlerini kapattığında sevdanın büyüklüğünü göreceksin.

Aşk, uçsuz bucaksız bir sevdadır. Korkuyorum çünkü benim sevdam çok büyük. Sana olan sevdam denizler kadar sonsuz. İki deli sevdalıydık sadece.

Sevdam sonsuzluk kadar derin, kayboldum içinde. Sana sevdalandığım gün bütün hayallerin baştan yazıldı. Ben sana bir kuşun kanat çırpışı gibi sevdalandım.

kısa sevda sözleri

Sevdam öyle derin ki içimde, düşersem kaybolurum diye korkuyorum. Sevdalandım bir kalpsize sevmiyor beni. Koskocaman gökyüzü gibi sevdan, her yıldızda parlıyorsun içimde. Sonsuz sevdanın sarhoşluğu içinde boğuluyorum.

Tutkulu Sevda Sözleri

Yıllar geçse de bendeki Sevdan hiç bitmeyecek. Sana sevdalandığım gün yeniden doğdum ben. Daha kaç kişiyle acı sevda yaşayacak bu gönlüm.

Sevdalandım, ama sevilmedim. Kalbim kırık kaldı sevdan olmayınca. İçimdeki en büyük boşluğu senin sevdan dolduruyor. Senin sevdan köklü bir çiçek gibi açıyor içim de her gün.

Kar yağdığında sevdan aklıma geliyor beyaz beyaz. İçimdeki bu sevda canım çıksa da bitmez. Sana olan sevdamı bir tek sen duymadın.

Sırılsıklam olmuşum sevda yağmurlarının altında. Benim sevdam içimdeki seni çok yüceltiyor her gün. Sen gittin kalakaldım buralarda sevdandan yoksun.

İki deli sevdalıydık sadece sığamadık bu dünyaya. Bu koskoca dünyada bir bizim sevdamız fazla geldi insanlara.

Nazar ettiler sevdamıza. Sevdan bendeki en büyük yara. Senin sevdan kalbi mi istila ediyor. Bendeki bu sevda tüm dünyaya yeter be.

İçimdeki Sevdan sonsuz bir sevgi ile bürünmüş adeta. Kalbim senin sevdanla dolup taşıyor sığmıyorsun. Şöyle bir baktım da geçmişe en çok senin sevdan doldurmuş kalbimi.

Alev alev yanıyor sevdan yüreğimde. Yangın yeri buralar, duman duman tütüyorsun içimde. İkimizin sevdası çekemeyenlere ağır geldi.

Öyle bir sevda yaşadık ki biz seninle sağır sultan duydu. Sevdandan öteye yol yok bırakma beni. Benim sevdam beni ayakta tutan tek gerçek.

Sevdandan virane olmuşum gören yok. Deli gibi sevdan varken bana hiçbir şey olmaz. Korkma beni sevmekten, sevda kötü bir şey değil ki. Öyle bir seviyorum ki seni, sen bile tahmin edemezsin bendeki sevdayı.

Kalbime gömdüm çoğu sevdayı, kendi içimde öldürdüm. Sevdan içimdeki en derin yara. Kara sevdaya düştüm ben, aydınlanmaz artık içim. Çok yoruldum be anne, ne zormuş bu sevdalık.

Bendeki sevdanı aldığında, sen içimde ölürsün artık. Bitti bende sevdan geçmiş olsun. İstemiyorum artık yüreğinde yerim olmayan sevdayı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap