1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Kısa İyi Geceler Mesajları – Etkileyici İyi Geceler Mesajları
Trendlerdeki Yazı

Kısa İyi Geceler Mesajları – Etkileyici İyi Geceler Mesajları

kisa-iyi-geceler-mesajlari-min
vanhaber.com.tr

Kısa iyi geceler Mesajları içerisinde gelmiş geçmiş en romantik iyi geceler mesajlarını, resimli iyi geceler sözlerini bulabilirsiniz. İşte, iyi geceler mesajı içerisinde yer alan sevgiliye iyi geceler mesajı, romantik iyi geceler mesajı, komik iyi geceler mesajı…

Kısa İyi Geceler Mesajları

Karanlığın gündüze en yakın olan zamanında seni ve senli günleri düşünerek günü karşılıyorum. Aşk acısı ile uykusu bölünen herkese iyi geceler diliyorum.

Sen zamanın her sıkıntıya ilaç olacağını bil ki her günün anlam kazansın. Bugün çok yoruldun, yaşamak istemediğin sorunlar ile boğuştun ve yarın her şeyin daha güzel olacağı ümidi ile uyuyorsun. İyi geceler sevdiğim her şey hiç ummadığından daha güzel olacak.

Ben yüreği merhamet ile dolu ve iyi niyetli tüm insanlara her gece dua ederim. Geceniz hayırlı, gelecek gününüz umut dolu olması dileğiyle. Gül kokulu uykular.

İnsanlar sabaha daha güçlü uyanmak için gece başlarını yastığa koyarlar. Uyu sevdiğim yarın seni mükemmel bir gün bekliyor.

Senin canını acıtan her yaranın kapanması ve her kederli günü unutman için uyuman lazım. Uyu ki gece senin yaralarını sarsın.

Her gece sabaha erişir, her gözyaşı gülücükle tanışır. Senin o güzel gülüşün her daim var olsun sevdiğim.

Sen benim cennet kokulu yârimsin. Her gece senin üstünü örterken huzur dolu bir sabaha uyanmanı diliyorum.

Gecen sana huzur getirsin, senden keder götürsün. Her günün aydın, ömründe bereketli olsun mavişim.

Her geceye bir hüzün saklanır, uyku o hüznü uyutur ve sabah içinde ki hüznün yerini umut alır. Daha güzel bir güne uyanmak için uyu ve asla ümitsizliğe kapılma.

Hayatımda ki her zorluğu aşmamda bana yardımcı olduğun, yüreğimde ki dertlere su serptiğin ve gözümde ki yaşları sildiğin için çok teşekkür ederim. Bu gece tüm mutluluklar yıldız gibi üzerine dökülsün ve tüm mutluluklar seni bulsun.

kısa iyi geceler mesajları

Etkileyici Kısa İyi Geceler Mesajları

Gece dediğin sadece karanlıktan ibaret değildir. Gece dediğin içinde ümit, mutluluk ve hayata dair her şeyi barındırır. Gecen bereket ve huzur dolu olsun.

Sen benim aklımda iken ben uykuya hasret kalıyorum. Elimde bir gece ve yüreğimde sen varken zaman uzadıkça uzuyor ve gece seni hatırlattığı için çok güzel oluyor.

Sen bana iyi geceler dediğinde gecem hem iyi hem de umut dolu oluyor.

Anne adayları için geceler hep uzundur. Sancı dolu ve umut dolu geceler geçirirler. Her gecenin sonunda umutlu bir bekleyiş vardır. O bekleyişin her annenin yüzüne gülücükler kondurması dileğiyle. Gül kokulu geceler.

Ben gecenin varlığını seni tanıdığım günden sonra daha iyi kavradım. Çünkü gece seni daha çok özlemek için bana sebepler sunuyor.

Mutluluk peşinden koşsun, keder senden kaçsın, cüceler seni öpsün boncuğum. İyi geceler sabaha görüşürüz.

Rüyanda tuba dalları altında serinlediğini, kevser sularından içtiğini görmeni dilerim. Seni mutlu eden her şeyin peşinden koşmasını dilerim. İyi geceler.

Annem sen benim hayatımın en güzel varlığı ve en büyük dayanağımsın. Beni dizlerinde uyuttuğun günler geride kaldı ben seni artık yüreğimde uyutuyorum. Gecen seni mutlu kılsın ve hep benim yanımda ol canım anneciğim.

Sevgiliye kısa iyi geceler mesajları başlığımızın altında romantik iyi geceler mesajları ile her gecenizi romantik kılabilirsiniz.

Babacığım ben senin yanında uyuduğumda huzur dolu bir uykuya gözlerimi kapatıyorum. Bu gecede seni ve senli günleri anımsayarak uyuyacağım. İyi geceler bir tanecik babacığım.

Abla dediğin annen gidince seni koruyan, canın yandığında çok uzaklardan bunu hisseden, seni her an sevecek olan kişidir. Canım ablacığım ben seni çok seviyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap