1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Kısa Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye Kısa Doğum Günü Sözleri
Trendlerdeki Yazı

Kısa Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye Kısa Doğum Günü Sözleri

kisa-dogum-gunu-mesajlari-min
vanhaber.com.tr

Kısa doğum günü mesajları ile karşınızdayız… Sevgiliye doğum günü mesajları, Arkadaşa doğum günü mesajları, Eşe en güzel doğum günü mesajları ve ablaya doğum günü mesajlarını resimli hem de resimsiz olarak sosyal medya hesaplarından ve özel olarak paylaşabilirsiniz. İşte, en güzel günlerden bir tanesi olan doğum gününde çevremize gönderebileceğimiz komik, duygusal, romantik ve aşk dolu doğum günü mesajları…

Kısa Doğum Günü Mesajları

İnsan her yıl sadece bir yaşı yaşayabilir. Ve asla bir daha o yaşa giremez. Girdiğin yaşı doyasıya yaşa ve bu bir yılı mutluluk, tebessüm ve güzel anılar ile doldurmanı dilerim. İyi ki doğrun.

Dünya üzerinde milyonlarca insan yaşıyor ve sen özelsin. Dünya seninle güzel. Senden sadece dünyada bir tane var ve bunu bilerek ömrünü geçir. Yeni yaşın sana hayır ve bereket getirsin.

Hayat sana asla gülümse diye sebepler sunmaz. Sen gülümsemek için hayatın sana sunduğu imkanları değerlendir. Hayatın sana sunduğu en önemli gülümseme sebebi ise ailen ve seni sen kılan gülümseyişin. Bugün senin doğum günün hayata gülümseyerek başla. İyi ki doğdun.

Defalarca düşmüş olabilirsin ancak yeniden başlamak için hiçbir zaman geç kalmış değilsindir. Yeni yaşında düştüğünde seni kaldıracak kişilerin var olması dileğiyle.

Gözlerini kapatarak dilediğin her şeyin gözlerini açtığında gerçekleşmesi dileğiyle. İyi ki doğdun.

Eski yaşında ki tüm mutsuzlukların yeni yaşında olmaması dileğiyle.

kısa doğum günü mesajları

Unuttum sandın değil mi? İlk olmak güzeldir ama gülümsetenler genelde son olanlardır. O sebeple yeni yaşını kutlayan ve seni gülümseten son kişi olmak istedim. Yeni yaşının sana huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Geçen yıl ki doğum günü mesajımı unut ve bugün ki doğum günü mesajımı oku. Sen yaşlandım diyorsun ama hayır sen tecrübelerin ile olgunlaşıyorsun. Her yılın sana yeni tecrübe ve mutluluklar getirmesi dileğiyle.

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Sözleri

Sen benim günüme güneş gibi doğan huzurumsun. İyi ki doğmuşsun.

Doğum gününde pastanın üstünde ne kadar mum varsa hepsini üfle ki dileğin çabucak gerçekleşsin.

Zamana yenik düşer insanlar. Hayatın kuralı budur. Zamanı iyi değerlendir. Her yaş aldığında tecrübe edin ve aynı hatayı bir kez daha tekrarlama. Daha çok gülümse ve daha az keşke de.

Seni anlatacak kadar güçlü kelime bulamıyorum. Tek bildiğim seni annen iyi ki doğurmuş.

Yaşlandım diye tedirgin mi oluyorsun. Aksine mutlu olmalısın. Daha az üzülmek için birçok tecrüben oldu. Geçmişi üfle ve bu yaşına hoş geldin de.

Mavi bakışlı kahramanım. Babam senin gölgen dahi bana yeter. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Baba çınardır. Baba güvenli limandır. Baba candır, nefestir. İyi ki doğdun babacım.

Sana gülümse diye sebepler sunamam. Bildiğim tek şey bugün senin doğum günün ve sen iyi ki doğmuşsun.

Sevgilim aç gözlerini ve bana gözlerinde ki evreni göster. Bugün senin doğum günün ve ben seninle çok mutluyum. İyi ki doğmuşsun ve seni iyi ki tanımışım.

Seni doğuran ananın ellerinden öperim. Titiz bir çalışma sonucu bal suratlı bir çocuk doğurmuş. İyi ki seni doğurmuş. Doğum günün kutlu olsun bal suratlım.

Doğmak bir eylem ise yaşamak koca bir direniştir. Doğum gününü içten dileklerim ile kutlar ve her an mutlu olmanı dilerim.

Nice mutlu, huzurlu yıllar geçirmeni dilerim. İyi ki hayatıma girmişsin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap