1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Kısa Başsağlığı Mesajları – Taziye Mesajları
Trendlerdeki Yazı

Kısa Başsağlığı Mesajları – Taziye Mesajları

kisa-bassagligi-mesajlari-min
vanhaber.com.tr

Kısa Başsağlığı Mesajları yazımıza hoş geldiniz. Yakınlarımızı kaybetmek çok üzücü bir durum olsa da bazen hayatın gerçekleriyle yüzleşmemiz gerekir, yakınlara atılacak başsağlığı mesajlarını sizler için derledik. Doğası gereği insan; aileleri, akrabaları, eşleri ve dostları ile bir yaşam sürer. İnsanoğlunun es geçtiği yer ise doğanın en önemli kırılma noktası ölümdür. Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşanır. Hayatımız boyunca yaşadığımız zorlukların en büyüğünü sevdiklerimizi kaybettiğimizde yaşarız. Yakınlarını, tanıdıklarını kaybedenler için kısa ve uzun başsağlığı mesajları…

Kısa Başsağlığı Mesajları

Sevgili arkadaşımı kaybetmiş olmanın üzüntüsünü en derinden yaşamaktayız. Vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

Cennetin tüm güzelliği ruhumuza işlemeli, Allah korkusu daima kalbimizde yer almalı ki imanı hayat felsefemiz olarak bilelim. Öldüğümüz zamanda yerimizi yaptığımız şeylerle görelim. Başınız sağ olsun.

Allah’ımdan ölen kardeşime rahmet sizlere de büyük sabır istiyorum. Başınız sağ olsun, Allah’ım geride kalanlara uzun ömürler versin.

Ölen dostumuz için Allah’ımdan rahmetlerini bol vermesini nasip etsin… Cennetin kapısından girmesini eylesin. Geride kalmış olan kişilere de sevdiklerine bol sabırlar eylesin.

Hayatımızı idama ettirmiş olduğumuz fani hayatımızda kötü günümüzde yanımızda olanları unutmamalıyız. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun.

Can dostumu kaybettim bugün onun üzüntüsünü en derin şekilde hissetmekteyim. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim yakınlarına da Allah’ım sabır eylesin.

Sevabı günahından çok olsun inşallah, mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun.

Bugün kalbimiz hüzünlü, gözlerimizden yaşlar yakıyor olsa bile canımız kardeşimizin güzel geçmiş olan ömrü artık son bulmuş olsa da onu her zaman iyi hatırlayacağız. Allah’ım ona cennet köşesinden bir yer nasip eylesin. Yakınlarına da Allah rahmet eylesin.

kısa başsağlığı mesajları

Acıyı, derdi bugün dünyada bırakıp cennetin kapısından geçmeye bir adım daha yaklaştı. Kalbim üzüntülü olsa da cennetin kapısına yaklaşması hepimizden daha huzurlu olduğu anlamına gelmektedir. Yakınlarına Allah sabır versin.

Hayat bir çiçeğe benzer. İlk önce açar sonra solarken de zaman su gibi akıp gider. O acılı zaman geldiği anda üzüntülerde hakim olur hayatımıza. Allahtan rahmet size de sabır dileriz. Mekanı cennet olsun, günahları da af olsun.

Taziye Mesajları

Ölüm elbet bir gün hepimizin kapısı çalacak. Allah’ın takdiri nasıl uygun görmüş ise öyle göçüp gideceğiz buralardan. Kardeşimiz bizlerden önce gitmiş olsa da dualarımızla her zaman onun yanında olacağız. Size de Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağ olsun.

Ailecek değerli kardeşimizi kaybettiğimize çok üzgün olduğumu belirtmek istiyoruz. Başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Cennetin suyu ruhunun her bir tarafına işlesin, toprağı bol, ruhu huzurlu bir hayat olsun.

Güzel günlerde nasıl yan yana isek kötü günümüzde de her daim yanınızda olduğumuzu bilin. Başınız sağ olsun.

Sevabı günahından çok olur inşallah. Mekanı cennet olsun, Allah’ım size sabırlar eylesin.

Vefan eden kardeşimin ailesine duamızı, acılı kederi hep beraber paylaşmaktayız. Mekanı cennet olsun.

Allah’ım sizlere büyük bir sabır versin. Vefat eden güzeller güzeli kulunu cennetine almayı nasip eylesin. Ruhu şad olsun günahları da affedilsin. Başınız sağ olsun.

İnsan doğar, büyür, yaşar ve ölür. Önemli olan şeyse bu yaşamış olduğu zaman boyunca görevlerini yerine getirmiş olması. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap