1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Kısa Ayrılık Sözleri – Kısa Ayrılık Mesajları
Trendlerdeki Yazı

Kısa Ayrılık Sözleri – Kısa Ayrılık Mesajları

kisa-ayrilik-sozleri-min
vanhaber.com.tr

Kısa ayrılık sözleri yazımızda eski sevgiliye ayrılık sözleri, duygusal ayrılık sözleri, ayrılık sözleri damar ve kısa ayrılık sözleri bulabilirsiniz. Bu sözler 2020 yılına ait olup başka hiç bir yerde olmayan güzel ayrılık sözleridir.

Kısa Ayrılık Sözleri

Beni sev diye çok çabaladım. Ancak yüreğini fethedecek Sihirli güce sahip değildim. Gidiyorsun git ancak unutma aşkın diğer yarısı ayrılıktır.

Seni sevdiğim için şanslı olduğumu düşünüyordum. Ancak senin gitme isteğinin karşısında aslında ne kadar yanlış bir karar verdiğimi fark ettim.

Bazen insan sevdiğinin mutlu olması için gitmek zorunda kalır. Kızma bana ve benden nefrette etme senin mutluluğun için gitmem gerekli. Elveda…

Seven terk etmez peki senin gidişin sevmediğinin göstergesi mi?

Ey vefasız yârim. Tuttuğun eli bırakacak kadar yüreksiz idinse o eli tutuşun niyedir. Gitmek için geldinse sevdim deyişin niyedir?

Aşk bir gül bahçesinde bir gülü sevmektir. O gülün serpilip, çiçek açışını izlemektir. Ayrılık ise o gül bahçesinde gözün gibi baktığın gülü tutunduğu topraktan söküp, kenara atmaktır. Sen şimdi gidiyorsun ya sadece gitmiyorsun gönül hanemi yıkıp, başkasına güvenimi yok edip gidiyorsun.

Senin daha mutlu bir hayat geçirmen için gidiyorum. Hoşça kal…

Ey sevdiğim gittiğin bu yüreğe bir gün geri dönmek istersen, sakın dönme. Çünkü senin yıktığın yüreği onaracak el seni bu yüreğe bir daha kabul etmez.

Gitmek cesaret ister, biraz katı yürek birazda aptallık. Çünkü aklı olan insan asla kendini seveni ter edip gitmez.

kısa ayrılık sözleri

Ne kadar özlesem de sana gel diyemem. Çünkü sen giderken arkandan gitme diye çok sessiz çığlıklar attım ben.

İnsanoğlu daha güzel, daha alımlı, daha zengin biri için sevdiğini terk eder. Dahalar var olan aşkı hiç eder. Peki o zaman bu gidişin arkasından dönmek istemenin nedeni nedir?

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene hak eden bir kişi taşınsın.

Seviyorum demek kolaydır. Zor olan ise yüreğinde yer edineni ömür boyu o yürekte saklamaktır. Ayrılmak kolay olanıdır. Zor olan ise kırmadan gidebilmektir.

Kısa Ayrılık Mesajları

Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.

Ayrılmak iki yüreğin arasında ki köprünün yıkılmasıdır. Ayrılmak gönül dediğin hanenin viraneye dönmesidir. Ayrılmak koskoca bir aşkı güçsüz bir hoş çakala sığdırmaktır. Hoşça kal…

Gidiyorsam sebep sensin. Sen beni hak ettiğim şekilde sevse idin ben de gerektiği gibi yanında kalırdım.

Dünyam sen iken şimdi cehennemim de sensin. Kalmak isterdim ama bu cehennemde daha fazla yanamam. Elveda…

Sana verdiğim değer kadar sevse idin beni ben de bugün istediğin gibi seninle kalırdım. Değmezsin. Varlığımı hak etmezsin. Elveda…

Son kez sevişim idi seni. Bundan sonra bir daha gelmem, Gidiyorum. Elveda…

Kısa ayrılık mesajları başlığımızın altına bir mesaj ile kısa bir şekilde ayrılık mesajı atabilirsiniz. Yüz yüze görmek istediğiniz kişiler için kısa ayrılık yazıları burada!

Bu saatten sonra seninle arşınladığım her sokağı tek başıma arşınlayacağım. Oturduğumuz bankta tek başıma martılara simit atacak ve hayaller kuracağım. Keşke sevdiğim gibi kalsa idin de gitmek zorunda kalmasa idim.

Gözüm seni gördü, gönlüm seni sevdi. Sevdiğim kadar beni sevemediğin için gidiyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

 

Yorum Yap

Yorum Yap