1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. KAYMAKAM ASLAN’DAN CEVDET PAŞA MAHALLESİ’NE ZİYARET
Trendlerdeki Yazı

KAYMAKAM ASLAN’DAN CEVDET PAŞA MAHALLESİ’NE ZİYARET

cevdet paşa (1)
vanhaber.com.tr

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Cevdet Paşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Belediye Başkan Vekili Aslan, “Bu toplantılar sayesinde vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini, isteklerini kendilerinden dinleme fırsatı buluyoruz. Bu da bizim için çok yararlı oluyor.” dedi.

“TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ”

Kaymakam Aslan, ilçenin birçok noktasına ziyaretler gerçekleştirerek mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Bu kez Cevdet Paşa Mahallesi’ni ziyaret eden Aslan, mahalle sakinleriyle Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi bahçesinde bir araya geldi. İpekyolu Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları anlatan Aslan, vatandaşlardan gelen talep, istek ve önerileri dinledi. Gerçekleşen toplantıda ayrıca belediye başkan yardımcıları ile bazı müdürler, birim sorumluları da hazır bulundu.

BAŞKAN V. ASLAN: YOĞUN ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ

Muhtar Yılmaz Koçak ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. Şimdiye kadar birçok kez mahalle ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını ifade eden Aslan, “Yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yazın gelmesiyle faaliyetlerimizi hızlandırdık. Merkez ve kırsal mahallerimizde farklı projeleri hayata geçiriyoruz. Her mahallemizin farklı farklı istekleri var bizde ekiplerimizle bunları tespit edip, çözüm veya çözümler bulmaya çalışıyoruz. Cevdet Paşa mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız bizden park, yeşil alan istiyor. Yine cadde ve sokakların belli aralıklarla yıkanmasını istiyor. Biz zaten bütün mahallelerimizde yoğun şekilde çalışıyoruz. Bu istek ve taleplerin gerçekleşmesi için de çalışma arkadaşlarıma gerekli talimatları verdim. Bir program dahilinde sorunlara çözüm bulmaya çalışacağız.” dedi.

Kaymakam Aslan, daha sonra mahalleden ayrıldı.

KAYNAK : İPEKYOLU BELEDİYESİ

Yorum Yap

Yorum Yap