1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. AI İçerik Oluşturucu – Siteniz için Kaliteli içerik oluşturun

AI İçerik Oluşturucu – Siteniz için Kaliteli içerik oluşturun


Makale pazarlamasında yeni olan herkesin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri, içeriğin kopyalanmasıdır. Makale pazarlama süreci, çeşitli makale dizinleri için makaleler yazmayı içerir. Burada anlaşılması gereken önemli şey, tüm bu rüya makale dizinlerinin gönderdiğiniz belgelerin / makalelerin benzersiz içeriğe sahip olmasını gerektirmesidir.

Kopyalamayla ilgili istenmeyen sorunları önlemek için çevrimiçi intihal denetleyicileri kullanabilirsiniz. Akademik makaleleri kopyalanmış ve kopyalanmış metinler için kontrol etmeyi teklif eden sayısız çevrimiçi site var. Bunların çok azı ücretliyken diğerleri de ücretsiz hizmetler sunuyor.

İntihal Testinde Yapay Zekanın Rolü

Gelişen diğer pek çok alanda olduğu gibi, intihali çözmek için yapay zeka uygulandı. AI bu konuda da hayati bir rol oynamaktadır. Artık intihali manuel olarak tespit etmek ve tanımak mümkün değildir; İntihal tespit etmek için geçen süre etkisizdir ve AI tabanlı çözümler kadar doğru değildir. Ek olarak, içeriği intihal için otomatik olarak tarayan veri merkezleri, en yeni ve en çok takip edilen yaklaşımdır.

Bu tür web siteleri, herhangi bir belgedeki intihal edilmiş içeriği otomatik olarak tespit etmek için özel olarak geliştirilmiştir. Bildiğimiz gibi, internet bir bilgi merkezidir, bu nedenle çevrimiçi bilgilere kolay erişimle, metin intihal vakalarının sayısı katlanarak artmıştır.

Bu nedenle, yapay zeka temelli bir intihal testi, en hassas yöntemdir. İntihal bugünlerde bir tehdit haline geldi. İntihal edilmiş içeriği çevrimiçi arşivlerden kaldırmak ve intihal içermeyen bir ortamı teşvik etmek için, bunu durdurmak için son derece akıllı yazılımlar ve web siteleri geliştirilmiştir.

Yapay Zeka Tabanlı İntihal Dedektörü Kullanmanın Faydaları

İntihal kontrolü, içeriğinizin orijinalliğini korumanıza olanak tanır. Bu dikkatle optimize edilmiş makalelerin sayfa sıralamanızı iyileştirebileceği inancıyla orijinal web içeriği üretmek için günün her saati çalışırsanız ne olur? Bu makaleleri yayınlayın ve sıralamalarında belirgin bir artış görün. Sen mutlusun; daha sonra, web siteniz zamanla ilk 50 sonuç arasında bile görünmez. Ne oldu? Birisi, içeriğinizi kopyalayarak, bazı kısımları yeniden ifade ederek ve sonra kendi parçaları gibi dağıtarak piknik yapıyor olabilir. Bu kadar şüpheliyseniz, bir Intihal Programı kullanın. Sizinkiyle aynı içeriğe sahip web sitelerini tarar.

–           Bir Intihal Programı Sitenizin Sıralamasını Yükseltebilir

Arama sonuçlarında avantaj elde etmenin kolay bir yolu vardır: optimize edilmiş kalitede orijinal içerik. Bir intihal testi bu konuda size yardımcı olabilir. Orijinal içeriği ve intihal içermeyen rakipleriyle siteniz zirvede yerinizi almaya hazır.

–            Bir intihal dedektörü, kullanıcıya orijinal içeriği yazmada yardımcı olur

İntihal denetleyicisi kullanırken intihalden kaçınabilirsiniz. Araştırmanıza belirli bir anahtar kelime girdiğinizde, arama motorları diğerlerinin üstünde olanları görüntüler. Arama sonuçlarının son 20 sayfasında, makalenizle çarpıcı benzerliklere ve hatta yinelenen dizelere sahip bir site varsa ne olur? İntihal denetleyicisi web sayfalarını arar ve size kaç sayfanın aynı dizelere sahip olduğunu gösterir. İçeriğinizi internette yayınlanan diğer materyallerle ve hatta çoğu zaman kaynaklarıyla bile ‘karşılaştırır’. Malzemeyi analiz ettikten sonra, çalışmanızın diğerlerine kıyasla ne kadar benzer veya orijinal olduğunu gösteren bir yüzde puanı görüntüler. Böylece, daha üst sıralarda yer alacak kaliteli içerik oluşturmak için kopyaları kolayca kaldırabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak mevcut en iyi üç intihal denetleyicisi

Yinelemeyle ilgili sorunlarınızın hızlı bir şekilde üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek bazı birincil Intihal Programı araçlarını size listeledik.

–           Intihal Programı tarafından SearchEngineReports.net

En iyisini ve ücretsiz intihal denetleyicisi arıyorsanız, bu etkileyici bir seçenek olabilir. Kullanıcılarına sınırsız arama imkanı sunar. Kullanıcının yalnızca istenen belgenin metnini kopyalaması ve araç tarafından sağlanan alana yapıştırması gerekir. Sonra “intihal kontrol” buton seçeneği var; düğmesine basmak sonuçları saniyeler içinde gösterecektir. Searchenginereports.net adresinden çok kolay erişilebilir.

Bu Intihal Programı, kullanıcılarının, Bulut depolamadan veya bir bilgisayardan belge yüklemesine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca sitenin URL’sini girerek doğrudan intihal kontrol yapabilirler. URL’yi Hariç Tut seçeneği, kullanıcının herhangi bir siteyi intihal kontrol sürecinden atlamasına olanak tanır. Kullanıcılar aynı anda 5 URL’yi hariç tutabilir.

Ayrıca kullanıcılarına, ortaya çıkan raporları daha sonra kullanmak üzere indirmelerini de sağlar.

    – intihal tespit programı

Bu çevrimiçi intihal kontrol aracı hem ücretsiz hem de ücretli olarak mevcuttur. Kullanıcının belgelerini doğrudan Dropbox veya bir bilgisayardan yüklemesine olanak tanır. Bu çevrimiçi araç, derinlemesine intihal kontrolü sunar, böylece sonuçlar hakkında ek ayrıntılar alabilirsiniz. Bu araç ayrıca 1000 kelimeden fazla içeriği kontrol etmek isteyenler için ücretli abonelikler sunar. Premium sürüm, farklı indirim yüzdelerine sahip farklı planlar sunar. İntihal Programı aracı, kullanıcıların seçimlerine ve gereksinimlerine göre kendi özel planlarını oluşturmalarına olanak tanır.

–               Plagiarisma

Bu araç ayrıca ücretsiz kullanım için veya her iki ücretli hizmet için de mevcuttur. 190’dan fazla dil için ücretsiz intihal denetleyicisini destekler. Kullanıcı intihal hesabını Google, Facebook veya diğer uyumlu sosyal medya platformlarından kurabilir. Kayıt olduktan sonra, kullanıcı plagiarisma tarafından sunulan diğer hizmetleri kullanmak için prim haline gelebilir.

Sonuç

Her intihal denetleyicisinin onu benzersiz kılan belirli özellikleri vardır. Her benzerlik yardımcı programının kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Her zaman, gerektiği gibi uygun aracın seçimine götüren akademik derginin niteliğine bağlıdır. Her kullanıcının farklı gereksinimleri olabilir, bu nedenle sizin için birini seçerken her zaman akıllıca seçim yapın.

Yorum Yap

Yorum Yap