1. Ana Sayfa
  2. TANITIM
  3. Jakuzi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Jakuzi Nedir? Nasıl Kullanılır?

7e26f75e-1385-4d98-82ac-05647e06b0fe
vanhaber.com.tr

Herkesin minik bir hayali olur ya işte onlardan bir tanesi jakuzi keyfi yapmak. İzlediğimiz birçok popüler dizi ve filmlerden bize özendirilen minik bir havuza benzeyen, daha çok kendi evinde rahatlamak ya da sağlığınız açısından faydalanmak için insanların tercih ettiği bir banyo aracıdır. Fakat jakuzinin çalışma sistemi diğer banyo küvetlerine baktığımızda çok daha değişiktir.

Jakuziler temel mantık üzerine ilerleyecek olursak birer küvettir. Fakat klasik küvetlerin yapamadığı birçok özelliğe sahiptir. Masaj yapma, suyu dalgalandırma, sıcak soğuk ayarları gibi teknolojisine bağlı olarak değişen bir çok alternatif özelliği bulunmaktadır. Bir lüks olarak lanse edilmiş olsa da sağlığınızdan açısından çok faydalı bir araçtır.

Jakuzilerin teknolojileri ve kapasitelerine bağlı olarak birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Temel prensip de bakacak olursak jakuzileri düz, oval, tek ve çift kişilik jakuzi olmak üzere sınıflandırılabiliriz. Özellikle son zamanlarda popüler olan çift kişilik jakuziler sık tercih edilen bir modeldir. Standart tek kişilik jakuzi modellerinin dışında ekstra büyük ölçülere ve boyutlara ulaştığı için daha rahat ve kapsamlı bir hizmet alabiliyorsunuz. Bu çeşit en çok büyük banyoya sahip villalar, konaklama yapılan tesislerde, lüks oteller ve spa merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Jakuzinin Faydaları

Jakuziler baktığımızda saymakla bitmeyen faydalara sahiptirler. Spa jakuzilerin hidro-masaj teknolojisi sayesinde verdiği hizmet sağlığımız açısından çok kıymetlidir. Jakuzilerin yapmış olduğu masaj ve dinlendirici etkiler birçok hastalığa iyi gelmekle birlikte vücudunuzun rahatlamasına ve zinde kalmasına yardımcı olmaktadır. Vücudunuza yapılan masaj etkisi metabolizmanızı hızlandırır stresi azaltarak uykusuzluk problemlerinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Jakuzi Fiyatları

Pek çok ebat ve kaliteye sahip jakuziler, fiyat olarak kendi içlerinde ölçü, sistem ve malzeme kalitesi olarak değişkenlik göstermektedir. Banyonuzda bahçenizde veya ticari işletmenizde kullanabileceğiniz jakuzilerin gövde ve panel malzemesi fiyatları etkileyen bir detaydır. Fiyatı etkileyen ve ikinci en önemli detay jakuzi sistemidir. Gövde imalatından sonra üzerine montajı yapılan motor, hortumlar, kumanda paneli ve jetler gibi sistemden oluşan parçaların kalitesi kullanılan kabloların tse gibi gerekli belgelere sahip olması, fiyat bakımından maliyeti yükseltir veya düşürür.

Daha önce çok yüksek fiyatlarla satılan dökme akrilik jakuziler artık uygun fiyat ve ödeme koşulları altında yapiesbanyo.com da bulabilir hayalinizdeki kaliteli ve uygun fiyatlı jakuzi ye sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap