1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. iPhone gizli ağa katılma

iPhone gizli ağa katılma

iphone-gizli-ağa-katılma-bağlanma
vanhaber.com.tr

İçindekiler

iPhone gizli ağa katılma

iPhone gizli ağa katılma nasıl yapılır? İphone telefonunuzda gizli ağa bağlanabilmek için yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz.

Evimizde artık internet olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Teknoloji devrinin olduğu bu dönemde internetsiz bir ev ortamı düşünülememektedir. Fakat bir çok kullanıcı çevredeki kişilerin ağlarına bağlamasından oldukça rahatsızdır. Ağlarını gizli tutan kitle sayısının da bir hayli fazla olduğunu belirtebiliriz. Modem içerisindeki ayarlardan ilgili ağınızın gizlemesini sağladıktan sonra aynı şekilde cihazlarınızı modeme bağlı hale getirebilirsiniz. Daha sonrasında evinize gelen kişiyi de kendi internetinizin kullanılmasını sağlayabilmek için bilgileri kendisiyle paylaşabilirsiniz. Ama burada asıl sorun şu iphone telefonlarında gizli ağı bulabilmek ve bu ağa katılabilmek için hangi yolların izlenmesi gerekiyor. Eve gelen kişinin cihazı ya da aldığınız bir cihazın markası iphone ise gizli ağa bağlanabilmek için kontrollerin nereden yapıldığını aktaracağız. Bu işlem aşamalarıyla birlikte artık hem sizin hem de size gelen kişinin cihazından gizli ağı bularak bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz. Ağa bağlantı kurabilmek içinde modeminizdeki bir çok ayarında aynı zamanda bilinmesi gerekiyor.

iphone gizli ağa katılma bağlanma

İphone gizli ağa bağlanma, iphone gizli ağ ayarları, iphone gizli ağ nasıl bulunur, iphone gizli ağı katılmak istiyorum, iphone gizli ağa bağlanmak için ne yapmam lazım, iphone telefonunuzdan gizli ağa bağlantı kurabilmek için neleri bilmem lazım. Gizli ağ olarak ayarladığınız bağlantıyı bulabilmek ve bağlantı kurabilmek için işlemleri belirttiğimiz şekilde yapmanız gerekiyor. Modemin ağ adını, güvenlik seviyesini ve buna bağlı olacak şekilde kablosuz ağ şifresinin tamamını biliyor olmanız gereklidir.

iphone gizli ağa katılmıyor

Belirtilen bilgilere sahip olduktan sonra ağa bağlantı kurabilmeniz için telefonumuzun ayarlar alanına geliyoruz. Ayarlar bölmesine giriş yaptıktan sonra ‘’Wifi’’ tuşuna basılı tuttuğumuz da çevre ağların geldiğini göreceksiniz. Ama sizin ağınız gizli olduğundan dolayı burada ‘’Diğer’’ yazan bölmeye tıklıyoruz.

  • Ad: Alanına ilgili wifi bağlantısının adını giriyoruz. Ad kısmını doğru bir şekilde giriş yaptıktan sonra modemin güvenlik seviyesindeki güvenlik bağlantısını alta giriyoruz.
  • Son olarak da Parola sekmesine de yine aynı şekilde ilgili parola bilgilerin girişini gerçekleştiriyoruz.
  • Parolanızı da yazdıktan sonra ‘’Katıl’’ dediğinizde ilgili ağa bağlantı sorunsuz bir şekilde gelecektir.
  • İphone telefonunuzda gizli ağa katılma işlemleri için bu bilgilerin hepsinin eksiksiz şekilde bilinip girilmesi gerekiyor.
  • Harici durumunda giriş işlemleri olumsuz sonuçlanacağından ötürü ağa katılma aşamaları başarısız sonuçlanacaktır.

iphone gizli ağa katılma bağlanma ile ilgili aklınıza takılan bir yer varsa bunu yorumda belirtebilirsiniz. Onun haricinde tüm bu işlemler sayesinde ağınıza bağlantıyı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap