1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. iPhone chrome geçmişini temizleme

iPhone chrome geçmişini temizleme

55d59f4bae78492e3c75fea1
vanhaber.com.tr

İçindekiler

iPhone chrome geçmişini temizleme

iPhone chrome geçmişini temizleme. Telefonunuza indirmiş olduğunu chrome tarayıcınızda arama geçmişinin silinebilmesi için yapılacakları anlatacağız.

Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarımızda da istediğimiz tarayıcıların indirip onlar üzerinden aramalarımızı sağlayabiliyoruz. İphone telefonlarında genel olarak kullanıcılar ‘’Safari’’ tarayıcı üzerinden aramalarını gerçekleştirse de chrome indiren kişiler de bulunmaktadır. Chrome tarayıcısını telefonlarınıza ücretsiz şekilde telefonlarınıza indirebiliyorsunuz. İphone telefonunuza ise bu tarayıcıyı Apple store mağazası üzerinden indirimini sağlayabiliyorsunuz. Google chrome indirdikten sonra internet araştırmalarınızı yine bu tarayıcı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yani Apple size iphone kullanırken Safari kullanma zorunluluğu tutmamaktadır. Chrome tarayıcınızda yaptığınız aramaların devamında görünmemesi için geçmişin silinmesini telefondan nasıl yapacağınız haberimizde dile getireceğiz.

iphone chrome temizleme

İphone chrome geçmişi silme, iphone google chrome geçmişi temizleme, iphone telefonumda chrome geçmişi nasıl silinir, iphone chrome geçmişini silmek için nereye girmem gerekiyor, iphone chrome arama geçmişinizi tamamen silme, iphone chrome tüm verileri silme. Telefonunuza indirdiğiniz Google Chrome tarayıcısında yapmış olduğunuz internet araştırmalarınızın devamında gözükmemesi için ilgili ayarlardan bahsedeceğiz.

iphone chrome arama geçmişi silme

Chrome diğer tarayıcılara oranla daha çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. İnternet gezintilerinin çoğunu kullanıcılar bu tarayıcı üzerinden gerçekleştirmektedir. O yüzden telefonlarda da hangi tarayıcı olursa olsun yine indirilmesi sağlanmaktadır.

  • İphone telefonunuzda google chrome tarayıcısını açtıktan sonra geçmiş arama verilerinin gözükmesi biraz canınızı sıkacaktır.
  • Tarayıcıyı açtıktan sonra sağ alt kısımda bulunan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.
  • Ardından gelen seçenekler içerisinde ‘’Geçmiş’ bölümüne giriş yapalım.
  • Göz Atma Verileri temizle dedikten sonra ‘’Tarama verileriniz temizle’’ diye uyarı bilgilendirmesi verecektir. Buraya tıkladıktan sonra tarayıcıda yaptığınız tüm aramaların bitmiş olduğunu göreceksiniz.

iphone chrome geçmişini temizleme ayarlarının hangi alandan ne şekilde yapıldığına dair tüm görselleri sizlere aktarmış bulunuyoruz. Bu aşamada sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bizimle yorumdan iletebilirsiniz.

Google chrome tarayıcısı kullanımdaki hızlılığı ile kullanıcıları cezbetmektedir. Yani bu tarayıcı aktif olarak gerek bilgisayarlarında gerekse de telefonlarında kullanan kitle sayısı fazladır. Aramalarınızın ilerleyen dönemlerde başka birileri tarafından görünmemesi için belirttiğimiz adımları takip etmeniz halinde herhangi bir sorun olmayacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap