1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. İpekyolu Belediyesi ekiplerinden koronavirüs önlemleri
Trendlerdeki Yazı

İpekyolu Belediyesi ekiplerinden koronavirüs önlemleri

5e7222b217aca91e100657eb
vanhaber.com.tr

VAN’ın İpekyolu Belediyesi ekipleri korona virüs salgınına karşın dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, hastaneler, sağlık ocakları, sivil toplum dernekleri, okullar, dershaneler, banka şubeleri, berber ve kuaförler, taksi durakları cadde ve sokaklar gibi umuma açık yerlerde sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirildi.

Dünya genelinde tedirginliğe neden olan korona virüs salgınına karşı İpekyolu Belediyesi Başkan Vekili Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda uzman kişilerden oluşan ilaçlama ve dezenfekte ekipleriyle, vatandaşların temiz ve sağlıklı ortamlarda güvenle yaşamlarına devam etmeleri ve insan sağlığına zararlı olabilecek her türlü virüslerin oluşmasını engellemek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, hastaneler, sağlık ocakları, sivil toplum dernekleri, okullar, dershaneler, banka şubeleri, berber ve kuaförler, taksi durakları cadde ve sokaklar gibi umuma açık yerlerde vatandaşların günlük yaşamlarını sağlıklı devam ettirmeleri adına bu alanlarda sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirildi.

İpekyolu Belediyesi yetkilileri, vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamda yaşamlarını sürdürmeleri adına çalışmalarını titizlikle ve aralıksız sürdüreceğini belirtirken vatandaşlarında virüsten korunmak için gereksiz yere dışarı çıkmamaları ve korunma yöntemlerine riayet etmeleri gerektiğine değindi.

Korona

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap