1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Instagram hızlı yanıtlar

Instagram hızlı yanıtlar

instagram-hizli-yanitlar-696x290
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Instagram hızlı yanıtlar

instagram hızlı yanıtlar ne demek kullanımı. Hızlı cevap verme özelliğinden nasıl yararlanacağınıza ilişkin aşamaları yazımızda konu aldık.

İnstagram üzerinden satış yapan, ürün tanıtan ve bunun için reklam sayfası açan kişi sayıları her geçen gün daha da artmaktadır. Çok fazla takipçisi olan hesaplarda tüm mesajlara yanıt verilme durumu ne yazık ki mümkün değildir. Herkes ürün hakkında bilgi almak istediğinden ötürü tek tek herkese aynı kelimeleri yazmak oldukça zaman almaktaydı. Ama artık instagram buna bir dur diyerek getirdiği özelliği hesaplara dahil etmiştir. Hızlı yanıtlar alanına girerek vereceğimiz yanıtı bir metin halinde yazdıktan sonra kısayol oluşturmasını sağlıyoruz. Böylelikle mesaj alanında bize gönderilen mesajlara anında hızlı bir şekilde yanıt verme imkanınız doğmaktadır. Yine aynı şekilde dm alanında mesaj gönderimi sağlarken gönderim işlemleri öncesinde farklılıklarında olduğunu görebileceksiniz. Metni oluşturduktan sonra o metnin ne yazıldıktan sonra çıkmasını da ayarlayıp işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Şimdi instagram üzerinde hızlı yanıtlar alanına nasıl erişim gerçekleştireceğimize birlikte bakalım.

instagram hızlı yanıtlar ne demek kullanımı

İnstagram hızlı cevap verme, instagram hızlı yanıt verme, instagram hızlı yanıtlar nerede, instagram hızlı yanıt oluşturma, instagram hızlı yanıtlar nedir, instagram hızlı yanıtlar nasıl kullanılır, instagram hızlı yanıt oluşturmak için ne yapmam lazım. Özellikler reklam üzerine satış gerçekleştiren kullanıcılar için oldukça sevindirici bir özelliktir. Eminim ki bu özellikten en çok onlar faydalanacaktır. Gelelim instagram hızlı yanıtlar alanına nereden giriş sağlayacağımıza ve hızlı cevap oluşturmasının nasıl olacağını incelemeye.

instagram hızlı yanıt oluşturma

İnstagram son zamanlarda getirdiği güncellemeler ile beraber eskiye dayalı tüm bilgileri görebilmemize imkan sağlamış durumdadır. Ama yenilikler dur durak bilmemektedir. Şimdi getirdiği yeniliklerden bir diğeri ise hızlı cevap verme yöntemidir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil kısmına gelip oradan da üst alanda bulunan (…) butona tıklıyoruz. Alttan ‘’Ayarlar’’ alanına girerek oradan da gelen seçenekler içerisinde ‘’İşletme’’ göreceksiniz. İşletme kısmına girdiğinizde de ‘’Hızlı yanıtlar’’ alanına erişimimizi gerçekleştiriyoruz.

Hızlı yanıt ekleme yapabilmeniz için (+) işaretine tıklıyoruz. Ardından gelen seçenekler içerisinde Kısayol: bu alana bir tane kısa bir cümle yazabilirsiniz. Örneğin ‘’Bilgi’’ olabilir.

Mesaj: alanına ise kısayol alanında oluşturduğunuz kelimeyi yazdığınızda çıkacak olan mesajınızı kapsamlı bir şekilde yazabilirsiniz.

Daha sonrasında mesaj alanına geldiğinizde bilgi yazdığınızda hemen gönder seçeneğinin yanında ‘’Mavi renkli üç noktalı’’ bir alan gelecektir. Ona tıkladığınızda hazırlanan mesaj otomatik olarak karşınıza gelecek ve hızlı mesaj gönderimini gerçekleştirmiş olacaksınız.

instagram hızlı yanıtlar ne demek kullanımı ile ilgili sormak istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap