1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. instagram hikaye çizgileri rengarenk oluyor

instagram hikaye çizgileri rengarenk oluyor

instagram
vanhaber.com.tr

İçindekiler

instagram hikaye çizgileri rengarenk oluyor

instagram hikaye çizgileri rengarenk oluyor. İnstagram hikaye paylaşımları sağlayan kişilerde etraftaki çizgi değişkenliğinin ne ile alakalı olduğunu konu aldık.

Sürekli yenileyen sistemiyle kullanıcıların göz bebeği haline gelen instagram hesaplarında her alanda yenilikler devam etmektedir. Özellikle 2019 yılına girdikten sonra kendi içerisindeki ayarlar olmak üzere bir çok alanda değişikliğe gitti diyebiliriz. Geçmişten bu zamana kadar olan takip isteklerini görebilirken buna bağlı nereden giriş yapıldığına varana kadar ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Durum paylaşımlarının en çok tercih edilen platformlardan birisi de yine hiç tartışmasız instagram olmuştur. Hikaye alanında yapılan paylaşımların instagram hesaplarında daha fazla yapıldığını söyleyebiliriz. Normal paylaşımların durduğu, hikaye paylaşımlarının ise hızlı şekilde yapıldığı uygulama da doğal olarak hikaye bölümüne de çeşitli alanlar eklenmiştir. Yakın arkadaşlara eklediğiniz arkadaşlarınızın hikaye paylaşımları sizin hesabınızda etrafı yeşil çizgili şekilde çıkmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar hikaye alanındaki paylaşımların genelinde etrafının rengarenk olduğunu dile getirmesinden ötürü konunun araştırmasını sağladık.

instagram hikaye çizgileri rengarenk oluyor

İnstagram hikaye çizgilerini ayarlama, instagram durum çizgisi rengarenk, instagram hikaye çizgileri neden değişiyor, instagram hikaye çizgisi rengarenk neden oluyor, instagram hikaye çizgilerinin değişmesinin nedeni nedir. Yakın arkadaşlarda olan yeşil çizginin haricinde bir de kullanıcılar rengarenk olduğunu görünce bunun hangi alanla bağlantısı var bunu öğrenmek istemektedir. Hikaye çizgilerinin böyle olmasıyla ilgili sizleri kapsamlı şekilde bilgilendireceğiz.

instagram hikaye çizgileri

Yakın arkadaşlarınızın paylaşımlarınızı artık etrafı yeşil çizgi olunca anlayabiliyorsunuz. Ancak gökkuşağına benzer çizgilerin olduğu paylaşımların ne ile ilgili olduğunu ise görenler merak etmektedir. Biz de bu meraka konu olan durumun araştırmasını sağlamış bulunuyoruz.

Haziran ayının ortaları ya da sonlarına doğru Onur yürüyüşü ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Yani siz gökkuşağı renkli çizgili hikaye paylaşımı gördüğünüzde bunun bir özellik olmadığını anlayabilirsiniz. Normalde yeşil çizgili görünebilmesi için yakın arkadaşlara kişi eklemeniz gereklidir. Kimleri eklerseniz onların hikaye paylaşımlarını yeşil görürsünüz.

Yaşanan sorununun sebebinin neyle ilgili olduğunu üst tarafta yanıtlamış bulunuyoruz. Aklınızı kurcalayan farklı bir konu varsa bize bunu yorumdan iletmeniz yeterlidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap