1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Instagram Hediye Kart Satışı Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Instagram Hediye Kart Satışı Nasıl Yapılır?

5e1ed1ceae298bab63300660
vanhaber.com.tr

Instagram Hediye Kart Satışı Nasıl Yapılır?

Instagram Hediye Kart Satışı Nasıl Yapılır? Yeni instagram güncellemeleri konusunda haberler vermeye çalışacağız. İnstagram kullanıcı olan Matt Navarra attığı bir tweet de işletme hesaplarında kart satışı hakkında bir bilgi paylaştı.

Tersine mühendislik uzmanı tarafından keşfedilen bir özellikte işletme profilinde yeni bir bağlantı seçeneği ile “hediye kart satışı” yapılabileceğini veya bağışta bulunabileceği hakkında bilgiler vermektedir.

Yukarıda da gördüğünüz panelde profiline eklenmiş bir bağlantı butonu kullanılarak buradan işletme hesapların hediye kart “gift card” satışı veya bağış sistemi için kullanılacağı keşfedilmiştir.

Instagram Hediye Kart Satışı

Burada profil görünümü altında eklenmiş bağlantılar seçeneği “genel işletme bilgileri” ayarlarının üzerinde biyografi bölümünde web site bağlantısına ek olarak yerleştirilecektir.

Bu yeni özellik ilerleyen güncelerde daha belirgin olarak netleşerek güncellemeler ile kullanıma sunulacaktır.

Bu özelliğin neden geldiğine dair olarak son zamanda pandemi olarak dünyamızda yaygın olarak görülen COVID-19 virüsü nedeniyle sekteye uğrayan işletmelerde satışı artırmak, yardım etmek amacıyla geleceği belirtilmektedir.

Fiziksel olarak kapalı olan mağazalarda internet üzerinden satışın artırılması, destek olması amacıyla düşünülmektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap