1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor

instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor

instagram
vanhaber.com.tr

İçindekiler

instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor

instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor. İnstagram giriş yapmak istediğinizde hata aldıktan sonra gelen kodu girdiğinizde yanlış diyorsa nedenini inceleyeceğiz.

Yüklemiş olduğumuz uygulamalara giriş işlemleri için şifre belirlemekteyiz. Belirtilen şifrelerimiz bizim uygulamalar içerisindeki güvenliğimiz içindir. İnstagram hesaplarına girişlerde de aynı şekilde şifre belirlemesi yaparak girişlerimizi sağlayabilmekteyiz. İnstagram güvenirliği bakımından diğer sosyal medya platformlarından daha önde geliyor diyebiliriz. Kolay kolay kimsenin hesabının çalınmadığını bu bağlamda belirtmekte yarar var. Ama bazı aksilikler ise olabilmektedir. Örnek verecek olursak bir çok kullanıcı hesaplarına başka alanlardan giriş yaptıklarında ya da şifreyi fazla girdiklerinde olağan üstü giriş denemesi saptadık uyarı gelmektedir. Bu işlemi sizin adınıza başka birisi de yapıyor olabilir. Güvenliliğiniz için anında hesap kilitlenmekte ve sizin girişiniz için kod gönderileceğini bildirmektedir. Gelen kod sizin hesaba üye olurken verdiğiniz telefon numarası ya da mail adresinize gelmektedir. Kodu giren kullanıcılar ise yanlış uyarısıyla karşılaştıklarından dolayı bununda cevabını yazımızda vereceğiz.

instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor

İnstagram güvenlik kodu hatalı, instagram gelen kodu kabul etmiyor, instagram gelen kodu yanlış diyor, instagram kodu kabul etmiyor, instagram güvenlik kodu hatalı geliyor, instagram kodu giriyorum yanlış diyor. Şeklindeki sorulan soruların fazlalaştığını görünce yazımızı hazırlama ihtiyacı duyduk. Hesaplarınıza giriş işlemleri esnasında yaşanan sorun sonrasında kodu ilgili girilen mail ya da telefonunuza gelecektir. Gelen kodu girdiğinizde hesaplara artık otomatik olarak giriş sağlanabilmektedir.

instagram güvenlik kodu yanlış diyor

İnstagramın sizlere gönderdiği kodu girdiğinizde yanlış uyarısıyla karşılaşıyorsanız çok kod istemenizden kaynaklı bir problem meydana gelmiş olabilir. Bir önceki kodu girmenizden sonra tekrar kod gelmiş ama telefonunuzda da gözükmüyorsa bundan dolayı sorun oluşmuş olabilir.

  • Ama kullanıcılar hesaplarında ne yaparsak yapalım kodu hiçbir şekilde instagram’ın kabul etmediğini dile getirmektedir.
  • Oluşan bu temeldeki sıkıntıyla alakalı başka bir telefondan hesabınıza giriş yapmayı denemenizde yarar bulunmaktadır.
  • Denemeler sonrasında yine aynı hata varsa bu ve benzeri hatalar sunucu kaynaklı olabilmektedir.
  • Sunucu ile alakalı olan durumlar instagram’ın kendisiyle ilgili olmasından ötürü sizle alakalı bir sorunun olmadığını bilmeniz gerekiyor.
  • İşlemleri hızlandırabilmek için instagram’ın sorun bildirme üzerinden sorununuzu ilgili yetkililerinize iletebilirsiniz.

instagram güvenlik kodunu kabul etmiyor problemiyle ilgili yukarıdaki işlemleri sağladıktan sonra artık beklemeniz gerekiyor. Olağan üstü giriş denemesi saptadık sorunuyla alakalı sitemizden inceleme yaparak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap