1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. instagram canlı yayın donuyor

instagram canlı yayın donuyor

instagram
vanhaber.com.tr

instagram canlı yayın donuyor

instagram canlı yayın donuyor. İnstagram üzerinde yapılan canlı yayın sürekli donuyorsa çözümüne dair detayları birlikte incelemesini gerçekleştireceğiz.

İnstagram uygulamasında artık tüm hesaplarda canlı yayın özelliği faal duruma getirilmiştir. Video ve paylaşım merkezi olarak hayatımıza giren instagram’da şimdilerde mesajlaşma alanına da oldukça önem verilmektedir. Yapılan canlı yayınlar ile ilgili gelen bildirimlerle beraber doğrudan giriş yapıp yapılan yayını izleyebiliyorsunuz. Ya da buna bağlı olarak kendimizde bir canlı yayın açmak istediğimizde katılım oranının fazlalaşması için takip eden kullanıcılara bildirim gitmektedir. Canlı yayınımız sürekli donmaya ya da kasmaya maruz kalıyorsa yapılan yayına katılımcı oranı oldukça az olacaktır. Nedeni ise görüntünün net olmamasıyla alakalıdır. Taktir edersiniz ki instagram ve buna benzer uygulamalar internet bağlantısıyla çalışmaktadır. Ağ bağlantısının yavaş olmasından kaynaklı bu donma ve kasma olaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için yapılması muhtemel ayarlara birlikte göz gezdireceğiz.

instagram canlı yayın

İnstagram yaptığım canlı yayın sürekli donmakta, instagram yayınım neden donuyor, instagram hesabımda canlı yayın yapmak istediğimde yayın sürekli donuyor, instagram canlı yayın kesintiye uğruyor, instagram üzerinde canlı yayın kasıyor. İnstagram hesabında yaptığınız canlı yayınlara gelen takipçileriniz sizlere yorum gönderisinde bulunabilmektedir. Yapılan yorumlarla beraber onlara yayın içerisinde cevap vermeniz hem onlara verdiğiniz önemi üst seviyelere çıkarmakta hem de yayın daha eğlenceli hale gelmektedir.

instagram canlı yayın kesiliyor

Fakat sizlerde eminim instagram hesabınızda canlı yayın açtığınızda arkadaşlarınız tarafından size yayın donuyor diye cevaplar gönderiliyordur. İşte böyle bir durum karşısında yapmanız gereken işlem bağlantılarınızı gözden geçirmektedir. Wifiye bağlıysak modeme olan mesafemizin uzak olmasından dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Haliyle telefonunuzdan mobil bağlantınız varsa mobile bağlanabilirsiniz. Ama mobil bağlantıda da yavaşlık varsa bu durumda modem yanına gitmenizde fayda var.

  • Donma sorunu sadece belli kişilerde görünüyorsa bu durumda yayını izleyen kişinin internet bağlantısında sorun olabilir.
  • Kendisine bunun bilgilendirmesini vererek sorunun onunla alakalı olduğunu söyleyebilirsiniz.
  • Haricinde tüm herkeste bu sorun yaşanıyorsa uygulama içerisindeyken arka planda çalışan uygulamaları kapatıp tekrar giriş yapıp test yapabilirsiniz.

Denenen bu işlemlerle birlikte sorunumuzu ortadan kalkmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Uygulama kalkıp yeniden yükleme yaparak deneme yapmanız da fayda var. Ama sorunun instagram kaynaklı olmadığını da yenilemekte fayda var.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap