1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. instagram arama geçmişim görünmüyor

instagram arama geçmişim görünmüyor

instagram
vanhaber.com.tr

İçindekiler

instagram arama geçmişim görünmüyor

instagram arama geçmişim görünmüyor. İnstagram hesabınızda yaptığınız aramalar kendiliğinden siliniyor ise buna neden olan etkene birlikte göz atacağız.

Tüm herkes tarafından kabullenilmiş olan instagram uygulamasında kitle gün geçtikçe daha geniş alanlara yayılmaktadır. Sosyal medya hesaplarından birini bulabilmek için arama bölümü bulunmaktadır. Kişinin isim soy isim bilgilerini yazarak ona benzer isimlerin olduğu öneriler karşınıza gelecektir. Eğer kişi sizin arattığınız şekilde hesap açmamışsa bulmanız oldukça zordur. Arama yaptığınız kişinin tam kullanıcı adını yazmanız halinde ilk sırada o kişi gelecektir. Aynı isme benzer binlerce hesap açılımı sağlanabilmektedir. İnstagram alınan bir ismi ikinciye vermediğinden dolayı aynı isim tıpa tıp açılamamaktadır. İnstagramın bir güzel yanı da budur. Siz bir isme sahipken aynı isme sahip kişilerin o ismi almasına öncülük etmemektedir. İsmi ilk alan kişi o hakka sahip oluyor. Siz de sonuna birkaç harf daha ekleyerek isminizi sağlayabiliyorsunuz. Son zamanlarda arama geçmişinin kendiliğinden silinme durumuna alınacak önlemleri kontrol edeceğiz.

instagram arama geçmişim görünmüyor

İnstagram arama geçmişi siliniyor, instagram geçmiş neden siliniyor, instagram geçmiş kayboluyor, instagram arama geçmişim kayboluyor, instagram arama geçmişi kayboldu, instagram arama geçmişim yok, instagram arama yapıyorum ama geçmiş siliniyor. İnstagram üzerinde istediğiniz birinin bulunabilmesi için arama alanına gelerek aratma sağlamanız halinde ulaşabiliyorsunuz. Öneriler alanına da yaptığınız aramalar geçmişte kalmaktadır.

instagram arama geçmişi kayboldu

İnstagram hesaplarında arama sağlayan kişiler artık arama geçmişinde olan kişilerin kendiliğinden silindiğini dile getirmektedir. Oluşan sıkıntının neyle alakalı bir durum olduğunu ise yaptığımız araştırmaları size sunacağız.

  • İlk olarak bu sorunun genel mi yoksa sadece sizde mi olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Farklı hesaplarda da aynı problem varsa bu genel sunucu kaynaklı bir hatadan dolayı meydana gelmiştir.
  • Beklemeniz halinde problemin kendiliğinden giderileceğini bilmenizi isteriz.
  • Onun dışında uygulama da sürekli arama geçmişini temizliyorsanız buna kısıtlama geldiğinden arama geçmişi kendiliğinden siliniyordur.
  • Üçüncü parti bir yazılım kullandıysanız bu da hata almanıza etken olacaktır.
  • Son olarak başka bir telefondan deneme yaparak sorunun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Problemle ilgili olarak eğer hala daha devam ederse sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletebilirsiniz.

Yapılan kontrollerimizle birlikte instagram arama geçmişim görünmüyor sorununuz bu anlattıklarımızla beraber giderilmiş olması gerekiyor. Eğer üçüncü parti bir yazılıma izin verdiyseniz izin verilenler alanına girerek kaldırmanız yeterlidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap