1. Ana Sayfa
  2. NEDİR
  3. İnofolic Combi İlacı Nedir, Yan Etkileri, Fiyatı, Nasıl Kullanılır?

İnofolic Combi İlacı Nedir, Yan Etkileri, Fiyatı, Nasıl Kullanılır?

kako-rPh2IPo8HVBUWDwI
vanhaber.com.tr

İnofolic Combi ilacı genel olarak kadınlara fayda sağlayan bir tıbbi bir madde olarak adlandırılmaktadır. İnofolic Combi ilacı kadınların ekstra yemek takviyesi alabilmeleri adına uygundur. Uzmanlar tarafından önerilen bu ilaç; metabolik faaliyetlere dayalı olarak kullanılmaktadır. Protein alımını sağlayan kadınların, metabolizmalarına bağlı hücre bölünmelerinde etkili bir yerde bulunmaktadır. Metabolizmanın normal bir şekilde çalışmasını sağlayan bir ilaç olarak adlandırılmaktadır.

İnofolic Combi Yan Etkileri

Tam anlamı ile ek besin kaynağı olmasının yanı sıra herhangi bir yan etkisi söz konusu değildir. Gün içinde en fazla 2 ölçek kullanılmakta olan bu ilaç, herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Günde 2 dozu aşan kişilerin sıkıntılar yaşayabileceğine dair tavsiyeler de uzmanlar tarafından söylenmektedir. İlacın maksimum 2 kez olmak üzere yemek yemeden aç karna içilmesi gerektiği tavsiye edilmektedir. Tek bardak su ile çiğnemeden direk yutulması gerektiğini de özellikle doktorlar belirtmektedir.

İnofolic Combi

Fiyatı

Combi farklı satış yerlerinde farklı fiyatlar ile piyasada bir ek besin kaynağı olarak satılmaktadır. İnternet siteleri de  dahil olmak üzere bir çok platformda satışı yapılan bu takviye ürünü, güvenilir yerlerden alınması halinde fayda verebilmektedir. Bu faydalı sonuçlar sayesinde kadınların daha sağlıklı bir hal aldıkları tespit edilmiştir. 100 Kadın da yapılan incelemeye göre doğru ürünü doğru kullandığı takdir de kısa süre içerisinde %88’inde pozitif gelişmeler tespit edilmiştir.

Fiyat : 30-40 tl civarında satılmaktadır.

Kullanımı

İnofolic Combi’yi nasıl kullanmanız gerektiği hususu çok önemlidir. Çünkü fazla doz alındığı takdir de hiç beklenmedik yan etkilerini ve zararlarını görebilirsiniz. Bu yüzden günde maksimum 2 sefer ana öğünlerinizi yedikten sonra, tok karna yutmanız gerekmektedir.

Yanı sıra da poliskistik over gibi rahatsızlıklara da ek besin kaynağı olarak kullanılmaktadır. Üreme işlevlerini etkili olarak yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.  Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına bu danışma işlemi gerçekleştirilmelidir. Hiçbir ilaç internet’ten okunarak ya da tavsiyeler doğrultusunda satın alınıp kullanılmaz. Mutlaka bu işin uzmanına gidip bilgi almalı ve ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap