Hakkımızda yer alan bütün bilgilere bu kategoriden ulabilirsiniz.

vanhaber.com.tr olarak tarafsız ve hızlı habercilik anlayışı ile van ve çevresinde gerçekleşen olayları sürat ile siz değerli takipçilerimizle buluşturuyoruz. Tarafsızlığı ve şeffaflığı ilke edinmiş gazeteciler olarak işimizi son derece titiz bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Haber gündemine göre van’ın köşe bir mahallesinden çıkıp dünyanın öbür ucuna kadar her türlü haberleri kategoriler sekmesinden okuyabilirsiniz.

Kategoriler sekmesinde neler var?

KATEGORİLER

SPOR: Bütün dünya’da spor adına gelişen bütün olayları sizlere iletiyoruz. Bu sadece futbol ve basketbol değil hentboldan masa tenisine ilgili bütün içerikleri burada bulabilirsiniz.

EKONOMİ: Yaşanan bütün ekonomik olaylar ve gelişmeler hakkında( döviz, bist, borsa ) anlık takip yapabilirsiniz.

SON DAKİKA: Dünyada yaşanan son dakika gelişmelerini hem hızlı hemde tarafsız şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

EĞİTİM: Eğitime dair yapılan gelişmeleri okulların tatil durumunu bu kategoride bulabilirsiniz.

KÖŞE YAZILARI: Ülkemizde ki birbirinden kıymetleri yazarların yazmış olduğu haftalık yayınlanan köşe yazılarına buradan ulaşabilir ve okuyabilirsiniz. Sizlerde fikrinizi yorum ile bizimle paylaşabilirsiniz.

GENEL: Bu kategoride saat anlamlarından fal yorumuna kadar genele hitap eden her türlü içeriğe ulaşabilirsiniz.

BÖLGE HABERLERİ: Vanhaber ekibi olarak van ve bölgesinde gerçekleşen bütün olayları sizler için derleyip bu kategoriye sığdırdık.

MAGAZİN: Artık cumartesi pazarları onca reklam arasında geleneksel medyadan magazin takip etmek yerine çağın icadı bilgisayar ve telefonlarınızdan çok daha kısa sürede daha güvenilir magazin haberlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

TURİZM: Ülkemizdeki turizm sektöründe yaşanan gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda dönem dönem akın edilen ve popüler olan turizm bölgeleri hakkında yazdığımız tavsiye makalelerini okuyarak kendinize bir tatil planı çizebilirsiniz.

SİYASET: Ülkemizde çok hızlı değişen siyaset gündemini eğer takip ediyor ve ilgi duyuyorsanız şeffaf ve hızlı habercilik anlayışı ile sizlere tarafsız şekilde sunuyoruz.

Sitemizde yapmış olduğumuz bütün haberler Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarına tamamen uygun olup kullanılan görseller telif haklarına tabii değildir. Özgün üretim içerikler ile yayınlanmaktadır. Hakkımızda yer alan bütün şeylere ulaştığınıza göre sizlerde bizi takip ederek doğru haberden hem hızlı bir şekilde haberdar olabilir hem de azalan tarafsız gazetecilik anlayışından faydalanabilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi bize iletmeyi unutmayınız.