1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Google play store ödeme yöntemleri

Google play store ödeme yöntemleri

google-play-logo11
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Google play store ödeme yöntemleri

Google play store ödeme yöntemleri nelerdir.  Android cihazlı telefonlarınızdaki play store ödeme yöntemleri ile alakalı olarak bilgilendirme vereceğiz.

Aldığımız telefonlarda, tablet cihazlarını aldıktan sonra bu ürünler eğer android işletim sistemine sahipse uygulama ya da program indirmek istediğimizde Google play store giriş sağlıyoruz. Bu alandan ücretsiz olan uygulamalarımızı telefonumuza indirilmesini sağlıyoruz. Tabi almış olduğunuz cihazların mağazası olan play store uygulamasında sadece ücretsiz uygulamalar bulunmamaktadır. Ücretli uygulamalarında var olduğunu belirtebiliriz. Bu uygulamaları ya da dizi bağlantıları izleyebilmek için ise ödeme yapmanız gerekir. Ancak bu işlemlerin nasıl ilerlendiği konusunda hiçbir fikriniz yok ise kontrollerimizi beraber sağlayacağız. Yapacağımız kontroller sonrasında ödeme işlemlerinizin Google Play Store uygulaması içerisinde nelerin gerekli olduğuna bakacağız. Hangi bankalarla işlem sağlanacağını, ne şekilde ödeme yapılacağına dair tüm detayları tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz. Ödeme yöntemleriyle alakalı merak edilenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Google play store ödeme yöntemleri nelerdir

Google play store ödeme yöntemi, play store ödeme kartları, google play ödeme sistemi, google play store hangi kartlarla ödeme yapabilirim, google play store ücretli uygulama satın alma, play store ödeme şekilleri. Anroid işletim sistemli telefon yada tabletinizin mağazası olan Google Play Store uygulamasında ürün satın alabilmek için ödeme yöntemlerini kapsamlı şekilde sunumunu anlatımını yapacağız.

Play store ödeme kartları

Hangi kartları bu alanda kullanabilirim sorusu en sık sorular sorulardan birisidir. Yani kredi kartı, banka kartı ya da sanal kartlardan ödeme yapılıyor mu? Yapılmıyor mu bunun kontrollerini yapmış bulunuyoruz.

  • Google play store uygulamasında bir uygulama satın almak istediğinizde kredi kartıyla her şekilde satın alma işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • Haricinde banka kartlarında da aynı şekilde ödeme yapabiliyorsunuz.
  •  ‘’ Visa, Visa Electron, Amerikan Express, Mastercard’’ gibi sanal kartlardan da ödeme işlemlerinizi devreye alabilirsiniz.
  • Mobil hatlarınız üzerinden de ödeme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Yani hattınız üzerine uygulama satın alma ayarlarını sağlayabiliyorsunuz.
  • Bunun için mobil ödemelere hattınızın faal durumda olması gerekiyor. Bu yüzden kapalıysa GSM operatörüyle görüşme sağlayarak işlem gerçekleştirmesi yapabilirsiniz.

Belirtilen bu ayarlar sonrasında sorun ortadan kalkmış ve problemsiz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Ödeme işlemleriyle alakalı sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap