1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim?

Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim?

iphone-kulaklık-girşi
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim?

Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim. Bizleri özelden arayan bir numarayı öğrenme gibi bir durum var mı yok mu sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Günlük hayatta bizleri rahatsız eden kişiler numaramıza bir yerden ulaşması durumunda telefondan da rahatsız etmeye başlayacaktır. Bu kişiler bizleri sosyal medya hesaplarından da bizleri bulması durumunda mesaj göndererek rahatsız edebilmektedir. Bizi rahatsız eden kişileri sosyal medya ve telefonlarımızdan engelleyerek rahatsız etmesinin önüne geçebiliriz. Telefonlardan sürekli gizli numaradan arayan kişilerle baş etmek ise mümkün değildir. Kendi numarasını engellemenize rağmen farklı numaralardan sizi gizliden arayan kişileri bulmanız oldukça zordur. Gizli numarayı bulabileceğiniz bir uygulama ya da programın olmadığını söyleyebiliriz. Bu ve benzeri tarz uygulamaları zaten kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aslında bu durumun oldukça basit yöntemi bulunmaktadır. Telefonunuzun ayarlar bölmesine girerek oradan gizli numaradan gelen aramaları kapatmanız halinde sizi arayan kişi gizliden arayamamaya başlayacaktır. Yani bu derece rahatsız olduğunuz durum varsa bu yöntemi devreye koyabilirsiniz.

Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim

Özelden arayan numarayı bulma, özelden gelen aramayı bulma, gizli numarayı bulma, gizli aramayı nasıl bulabilirim, gizli numaradan arayan birisinin numarasını bulabilmem mümkün mü, özelden gelen aramayı bulabilir miyim? Normalde sizi bu denli rahatsız eden birinin bulunabilmesi için adliyeye gidip durumu iletebilirsiniz. Fakat o kişinin artık sizi özelden rahatsız etmesini istemiyorsanız yukarıdaki gibi telefonu gizliye kapatabilirsiniz.

Özelden arayan numarayı bulma

Numarayı gizliye kapattığınız da sizi rahatsız eden kişi mecburi olarak sizi normalden aramak durumunda kalacaktır. Ama eğer bu kişi sizi sadece gizliye açık yaptığınız da arıyorsa muhtemelen sizi arayan bir kişidir.

Ben gizliye açık yapayım ama o gizli numaranın kim olduğunu bir programla bulayım diyorsanız böyle bir durumun olmayacağını bilmenizi isteriz.  Ondan dolayı sizin istediğiniz işlemle ilgili en güzel yöntem telefon numaranızı gizliye kapalı hale getirmeniz olacaktır.

  • Gizli aramadan gelen numaranın kim olduğunu GSM operatörünüz tarafından da söylenmeyeceğini bilmenizi isteriz.
  • Topluluk kuralları gereğince kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır.
  • Bu sadece telefon numaraları için değil, sosyal medya hesaplarıyla alakalı da bu şekilde ilerleme sağlamaktadır.

Gizliden arayan numarayı bulabilir miyim sorusunun yanıtını yukarıda sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Umarım sizler için faydalı bir içerik olmuştur.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap