1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook yaptığım tüm yorumları bulma

Facebook yaptığım tüm yorumları bulma

resized_111fc-581fc207facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook yaptığım tüm yorumları bulma

Facebook yaptığım tüm yorumları bulma. Hesabı açtığınız günden bugüne kadar olan dönemde yapılan yorumları görmeniz için detaylar haberimizde.

Facebook haber kaynağında gezinti yaptığımız sürede görmüş olduğumuz paylaşımları beğenip yorum yapmaktayız. Sosyal medya uygulamalarında yorum ve beğeni oldukça önemlidir. Yani siz de arkadaş olan birisi paylaşılan bir gönderiye yorum yapması halinde o gönderi haber kaynağınızda en üstlerde çıkmaktadır. Aradan zaman geçtikten sonra eminim sizlerde zamanında hangi paylaşımlara yorum yaptığınızı merak ediyorsunuzdur. Yaptığınız yorumların tamamını görebilmek için facebook hesabında artık belli bir alan bulunmaktadır. Böylelikle yorumların tamamını görebilir ve kaldırmak istediğiniz yorumu kaldırabilirsiniz. Zamana yolculuğun başladığı bu özelliğin sizler için daha önemli olduğunu düşündüğümüz için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Hesabınız oldukça eski ise 7-8 yıl önceki yorumları görmek sizleri de heyecanlandıracaktır. Yaptığınız yorumları nereden göreceğimize birlikte bakacağız.

Facebook yaptığım tüm yorumları bulma

Facebook yorumları görme, facebook yorumları bulma, facebook yaptığım tüm yorumlar, facebook yorumlarım nerede, facebook bu zamana kadar olan yorumlarımı bulmam mümkün mü, facebook eski yorumları bulma. Kendi hesabınızdan yaptığınız yorumların tamamını görebilmeniz için ilgili araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Sağlayacağımız ayarlarla beraber yorumlarımızın tümüne ulaşmış olacağız.

Facebook eski yorumlarım

İlk olarak Facebook hesabınıza bir bilgisayar üzerinden girişimizi gerçekleştirelim. Bilgisayar temin edip hesaba giriş yaptıktan sonra profil ekranına gelip bu alanda sol tarafta bulunan ‘’Gözden geçireceğin içerikler var’’ yazısına tıklıyoruz.

  • Geldiğiniz ekranda hesaba dair tüm kontrolleri sağlayabiliyorsunuz. Siz yorumlarınızı kontrol etmek istediğiniz için
  • Sol tarafta bulunan ‘’Yorumlar’’ alanına girişimizi gerçekleştirelim.
  • Karşınıza yaptığınız yorumların tamamına ilişkin yıl yıl olacak şekilde bilgilerin geldiğini göreceksiniz.
  • Sayfaya aşağıya doğru kaydırdıkça bu alan daha da fazlalaşacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu özelliği sizi zamana yolculuğa götürecektir.
  • Eskiye dair tüm bilgilerin görüleceği ekranda hangi yorumu kaldırmak istiyorsanız o yorumun kaldırabilirsiniz.

Facebook’a üye olduğunuz tarihten bugüne kadar olan dönemde kime hangi tarihte yorum yapmışsınız bunun hepsini bulabiliyorsunuz. Bu sayede hem geçmişi hatırlayacak hem de istemediğiniz yorumları bulup kaldırılmasını gerçekleştirebileceksiniz. Farklı soracağınız bir husus varsa bunu bize iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap