1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook kaydedilenleri kaldırma

Facebook kaydedilenleri kaldırma

resized_7ed9b-842784f9facebookaramagecmisi
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook kaydedilenleri kaldırma

Facebook kaydedilenleri kaldırma çıkarma. Facebook hesabınızda kayıt ettiğiniz gönderileri tekrar çıkarmak için sağlanması gereken ayarlardan bahsedeceğiz.

Facebook ilk olarak genç kesime hitap etse de daha sonrasında geliştirilmesiyle birlikte artık yaşlı kesime de hitap eden bir uygulamadır. Şimdilerde artık babalarımızın, annelerimizin hatta dede ve ninelerimizin dahi facebook hesaplarının olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Facebook belli bir aşamadan sonra bir ihtiyaç haline gelmektedir. Tüm görselleri ve haberleri alabildiğiniz uygulama olmasının yanı sıra gruplarında fazlalaşmasıyla birlikte daha eğlenceli bir hal almıştır. Aynı zamanda da paylaşılan komik görsellerin yayınlandıktan sonra bunları belli bir alanda tutmak isteyebilirsiniz. Yani görselleri ilerleyen dönemlerde tekrar izlemek ya da bakmak istediğinizde kaydederek kaydedilenlere yollamasını sağlayabiliyorsunuz. Kaydedilenler alanında çok fazla görsel olduğunda da bu alan üzerinden de içerikleri bulmanız zorlaşabilir. O yüzden kaydedilenler içerisinde fazlalaşan görselleri azaltabilirsiniz. Nasıl çıkartılacağına ilişkin detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Facebook kaydedilenleri kaldırma çıkarma

Facebook kaydedilen görseli kaldırma, facebook kaydedilenleri çıkarma, facebook kaydedilenleri kaldırma, facebook kaydedilenleri nasıl kaldırabilirim, facebook kaydettiğimi çıkarmak istiyorum, facebook kaydettiğim gönderiyi tekrar nasıl çıkartabilirim. Facebook üzerinde yapılan bir paylaşım hoşunuza gittiği için o gönderiyi kaydedilenlere kaydetmeniz durumunda ilerleyen zamanlarda tekrar bulabilmek oldukça kolay olmaktadır. Ama bu belli bir aşamadan sonra çok sık denenmesi durumunda da kaydedilenler alanında çok görsel olduğundan bulmanız yine zor olabilir.

Facebook kaydettiklerimi kaldırma

Facebook üzerinde kaydettiğiniz bir gönderinin tekrar kaydedilenler alanından çıkartabilmek için uygulamanın içerisine giriş sağlıyoruz. Beraberinde sağ alt tarafta bulunan (…) üç çizgili bir buton olacaktır. Bunun üzerine tıklamanız halinde gelen seçeneklerin içerisinde ‘’Kaydedilenler’’ bölümün erişim sağlıyoruz.

Burada kaydettiğiniz ne kadar gönderi varsa hepsini görebilmek mümkündür.

  • Gönderilerin hemen sağ tarafında (…) bulunmaktadır.
  • Oraya tıkladığınızda karşınıza gönderiyle ilgili birçok seçenek gelecektir. O seçeneklerin en altında ‘’Kaydedilenlerden kaldır’’ bölümüne tıkladıktan sonra kaydedilen görsel artık kaydedilen alanından kalkacaktır.
  • Başka gönderileri de kaldırmak istiyorsanız aynı yöntemi izleyerek bu alanı temizleyebilirsiniz. Böylelikle yeni görselleri kaydettiğiniz de bulabilmek daha kolay hale gelmiş olacaktır.

Facebook kaydedilenleri çıkarma işlem aşamaları belirttiğimiz gibi ilerleyebilmek için sorunsuz bir şekilde ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap