1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook kaydedilenler nerede

Facebook kaydedilenler nerede

Facebook-kaydedilenler-nerede-bulamıyorum

Facebook kaydedilenler nerede

Facebook kaydedilenler nerede bulamıyorum. Kaydettiğiniz görselleri facebook’ta nerede olduğunuz yazımızı kontrol ettikten sonra öğrenebilirsiniz.

Facebook üzerinde yapılan içerikleri ‘’Kaydet’’ dediğinizde galeri alanına kaydedilmektedir. Ama sizlerin yapmış olduğu paylaşımlarda geçerlidir. Haber kaynağında gezinti yaptığınız bir zamanda beğendiğiniz bir video resmi kaydettiğiniz bu bilgiler telefona kaydedilmemektedir. Facebook’un kendi içerisine kaydedilmektedir. Tıpkı instagram uygulamasında olduğu gibi. İnstagram hesabında da sağ tarafta bulunan kaydet bölümüne tıklayıp daha sonrasında kaydedilenler alanına girerek kayıt ettiğiniz kişileri bulabilmek mümkündür. Facebook’ta da aynı şekilde işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Eminim sizlerde bu ayarları yaptıktan sonra kaydedilen içeriklerin nerede saklandığına ilişkin bilgileri bilmiyorsunuzdur. Bunun öğrenebilmesi için tüm incelemeleri sizin adınıza gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yazımızla birlikte artık sizlerde beğendiğiniz görselleri kaydettikten sonra ilerleyen günlerde nereden bulabileceğinizi kolaylıkla yapacaksınız. Ve kaydetme özelliğini daha sıklıkla kullanım yapacaksınız.

Facebook kaydedilenler nerede bulamıyorum

Facebook kaydedilenler görünmüyor, facebook kaydedilenler nereye gidiyor, facebook kaydettiklerim yok, facebook kaydettiklerimi görme, facebook kaydettiklerim bende çıkmıyor, facebook kaydedilenleri görmek için ne yapmam gerekiyor. Beğendiğiniz içeriği daha sonrasında kaybetmemek için ilgili videonun sağındaki (…) bölüme tıklayarak içeriği kaydedebilirsiniz. Bu sayede ilerleyen dönemlerde bir arkadaşınıza göstermek istediğinizde kaydedilenler alanına gelerek içeriği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Facebook kaydedilenler nerede

Kaydettiğiniz bağlantıyı görebilmek için önce Facebook hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda bulunan ayar sekmesine tıklıyoruz. Bunun ardından size sunulan seçenekler içerisinde ‘’Kaydedilenler’’ adı altında bir seçenek belirecektir. Buraya giriş yaptıktan sonra artık Facebook’a kayıtlı olduğunuz tarihten bu zamana kadar olan dönem içerisinde ne kadar içerik kaydettiyseniz hepsi sizin karşınıza gelecektir.

Ama siz kaydediyor olmanıza rağmen burada çıkmıyorsa bunun nedeni bağlantınız o esnada kopmuş olabilir. O yüzden bağlantıyı kontrol ederek tekrar denemenizde fayda bulunmaktadır. Telefondan giriş yapıyorsanız uygulamanın şifresini biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde sorun kalmayacaktır.

Facebook kaydedilenler nerede bulamıyorum diyenler için ilgili bağlantıları nerede bulacağını yazımızda belirtmiş bulunuyoruz. Bu aşamada aklınıza takılan bir yer olursa bunu bize yorum alanından belirtmeniz yeterlidir. İsterseniz Buraya tıklayıp sorunun bildirilmesini de yine facebook yetkililerine iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap