1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook ile giriş yapılanları kaldırma

Facebook ile giriş yapılanları kaldırma

resized_7ed9b-842784f9facebookaramagecmisi
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook ile giriş yapılanları kaldırma

Facebook ile giriş yapılanları kaldırma. Facebook hesabınız üzerinde üye olduğunuz bağlantıları kaldırabilmeniz adına nelerin gerekli olduğunu konu aldık.

Facebook dünya çapında bir uygulama olduğu için kitlesi de azımsanmayacak derecede çoktur. Günümüz çağında artık gencinden yaşlısına varana kadar herkesin elinde akıllı telefon bulunmaktadır. Aynı zamanda telefonlarımıza indirdiğimiz onlarca uygulama ve buna bağlı olacak şekilde araştırma sağladığımız binlerce site bulunmaktadır. Facebook hesabı olmayan birinin artık günümüzde olmadığını düşünebiliriz. Haliyle telefonlarımıza Google play store ya da Apple store üzerinden indirmiş olduğumuz uygulamalara kayıt işlemlerini telefondan ya da mail üzerinden sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda çoğu bilgi amaçlı açılan sitelere de kayıt istenildiği için onlara da yine aynı yolla üye olabiliyoruz. Fakat tüm bu uygulamalar aynı zamanda ‘’Facebook ile bağlan’’ seçeneğini de sizlere sunumunu gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla sizin facebook hesabınız telefonunuzda açıksa bu alana tıklayıp direk kayıtlı bilgilerinizin girişini sağlayabiliyorsunuz. Ama ilerleyen dönemlerde bu bağlantıları yani girişleri kaldırmak isterseniz çözümünü yazımızda bulabilirsiniz.

Facebook ile giriş yapılanları kaldırma

Facebook giriş yapılanları kaldırma, facebook diğer uygulamaları kaldırma, facebook bağlantıları kaldırma, facebook ile kayıtlı olunan uygulamaları iptal etme, facebook ile girilen siteleri kaldırma, facebookla kayıt olunan bağlantıları kaldırma. Facebook üzerinden bağlantı kurmuş olduğunuz uygulama ve sitelerin bağlantıları uygulamanızdan kaldırabilmek için yapmanız gereken kontrol aşamalarının anlatımını gerçekleştireceğiz.

Facebook bağlantılarını iptal etme

Facebook üzerinden kayıt sağlandığınız bağlantıların görebilmek ve bu bağlantıları kaldırabilmeniz için gereken tüm ayarları birlikte incelemesini gözden geçireceğiz. İsteğinize bağlı olarak hangisini kaldırıp hangisini kaldırmak istemiyorsanız da bunların tümüne sizler karar verebileceksiniz.

  • Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’Ayarlar’’ bölmesinin içerisine giriş yaptıktan sonra,
  • Karşımıza gelen ekranın sol menüsünde bulunan ‘’Uygulamalar ve internet siteleri’’ tıklıyoruz.
  • Facebook ile giriş yapılanlar adı altında bir ekranın gelmiş olması gerekiyor.
  • Aşağıya baktığınızda hangi uygulamayı Facebook kullanarak açmışsanız bunun bilgisi karşınıza gelecektir.
  • O uygulamalardan hangisini kaldırmak istiyorsanız üzerine tıklayıp sağ üst alanda var olan ‘’Kaldır’’ seçeneğine tıklayarak bağlantıyı kaldırabilirsiniz.

Facebook üzerinden giriş yaptığınız bağlantıların hepsini bu şekilde kaldırılmasını sağlayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aklınıza takılan yerde bize yorum alanından belirtmeniz yeterlidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap