1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook grupları sıralama düzenleme

Facebook grupları sıralama düzenleme

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook grupları sıralama düzenleme

Facebook grupları sıralama düzenleme. Facebook uygulamasında dahil olduğunuz grupları kendinize bağlı sıralamak için gerekenleri yazımızda anlatacağız.

Facebook’u diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran en temel özelliklerden birisi de Grupların var olmasıdır. Diğer uygulamalarda mesaj alanında gruplar olsa da bu alanda paylaşım için de ayrınca gruplar açılmaktadır. Grupları hesaplarda her isteyen kişi açabildiğinden dolayı uygulama da kişi sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Haliyle sürekli farklı alanlarda grup istekleri alabilirsiniz. Zaman içerisinde grupların açılma sayısında gözle görülür bir artış olunca uygulama da kendi içerisinde güncellemeye gitmiştir. Dahil olduğunuz grupların tamamını görüp çıkmak istediklerinizden çıkabilirsiniz. Ya da yeni grupları keşfederek gruplara üyeliğinizi sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra hangi grubu ne zaman ziyaret etmişsiniz ya da gruplar içerisinde en sık girdiğiniz uygulamaları görebilmek mümkündür. Tabi bu sıralamayı A’dan Z’ye olacak şekilde sıralamak ise yine sizin elinizde olan bir durumdur. En sık giriş yaptıklarınızın haricinde olanları kaldırabilmek için sıralamayı bu doğrultu da yapabilirsiniz.

Facebook grupları düzenleme

Facebook grupları sıralama nerede, facebook grupları düzenleme, facebook gruplar nasıl sıralanır, facebook grup sıralama yeri bende yok, facebook grup sıralamayı göremiyorum, facebook gruplar nereden sıralanır. Ayrılmak istediğiniz grupları öncesinde isteğe bağlı sıralayıp daha sonrasında ayrılmayı gerçekleştirebilirsiniz. Düzenlemenin devreye girmesi ve ayarlamanın tarafınızdan kolay bir şekilde yapabilmesi içinde gereken incelemeleri sizlere sunacağız.

Facebook grupları sıralamaya girme

Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra alt alanda bulunan gruplar sekmesine tıklıyoruz. Beraberinde sağ üst alanda Ayarlar sekmesini göreceksiniz.

Ayarlar bölmesine girdikten sonra üyelik kısmına geliyoruz. Sağ üst bölümde aşağı ve yukarıya dönük ok işaretini bulacaksınız. Bu kısma tıklamanız durumunda açılan sekme içerisinde A’dan ‘Z’ye, En sık gittiklerin, Son katıldıkların olacak şekilde bilgiler gelecektir.

Sıralamayı kendi isteğinize bağlı olarak seçtikten sonra Üyelik alanındaki grupların sıralaması bu doğrultuda yapılacaktır. Beraberinde hangi gruptan ayrılmak istiyorsanız üsten aşağıya doğru sıralanacağı için bu şekilde işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Facebook grupları sıralama düzenleme işlemlerimizi birlikte sağladığımız ayarlarla birlikte tamamlamış olacaksınız. Birlikte ilerleme yaptığımız ayarlarda sormak istediğiniz merak ettiğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap