1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook grup yöneticisi yoksa ne olur

Facebook grup yöneticisi yoksa ne olur

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook grup yöneticisi yoksa ne olur

Facebook grup yöneticisi yoksa ne olur. Merak edilen bu sorunun araştırmasını sağlayarak ilgili cevabı yazımız içerisinde sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Facebook uygulamasında grupların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Hal böyle olunca da grup yöneticileri ya da moderatörlerin de yeri önem arz etmektedir. Grup yöneticileri belli bir zamandan sonra gruba istenilen ilgilin gösterilmemesi durumunda grup yöneticiliğinden ayrılabilmektedir. Var olan bir grubun yöneticisi ya da moderatörü yoksa ne gibi sorunlar olur sorusunu yanıtlayacağız. Herhangi bir sorunun olmayacağını belirtebiliriz. Ancak bir anda kendinizi severek takip ettiğiniz grubun yöneticisi yapabilirsiniz. Facebook hesaplarında yöneticisi olmayan bir grubun yöneticisi olabilmek adına hangi adımları izlemeniz gerektiğine birlikte bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız. Facebook grup alanında önemli yeniliklere imza atarken yöneticisiz kalan bir gruba yönetici olma yolunu da yazımızla birlikte ulaşabileceksiniz.

Facebook grup yöneticisi yoksa nolur

Facebook grupta yönetici yok, facebook grup yöneticisiz, facebook grupta moderatör yoksa ne olur, facebook dahil olduğum grupta yönetici yoksa yönetici olabilir miyim, facebook grup yöneticisi olmadığında sorun olur mu. Oluşturulmuş olan bir grubun yöneticisi yoksa bu gruba yönetici olarak kendinizi yapabilirsiniz. Elbette ki ilgili ayaların hangi alanlardan yapılacağını bilemiyor olabilirsiniz. O yüzden de araştırma yapıyor olabilirsiniz. Bundan dolayı da bize araştırmalarınıza katkıda bulunalım diye konuyu sizlerle paylaşma ihtiyacı duyduk.

Facebook grup yöneticisiz

Facebook uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol menü ekranında bulunan Gruplar alanına girişimizi sağlıyoruz. Yine gelen ekranın sol bölümünde yer alan Üyeler alanına giriş yapıyoruz.

  • Açılan ekranda bulunan (…) üç çizgili bölüme tıkladıktan sonra grubun üst alanında bulunan diğer seçeneğine giriş yapıyoruz.
  • Gelen ekranda Beni Yönetici Yap kısmını seçtikten sonra Tamam butonuna tıklamanız halinde ayarlar bitecektir.
  • Sağladığınız işlemlerle birlikte artık gruba yönetici olarak seçildiğinizi bilmenizi isteriz. Ancak bir grup yöneticisiz ya da moderatörsüz kalınca o gruba bir şeyin olmayacağını da bilmenizi isteriz.

Karşılaşılan sorununuzla ilgili araştırma içerisine girerken gruba yönetici olduğunuzu söyleyebiliriz. Ama eğer siz grubun yöneticisi yoksa o gruba yönetici olmayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap