1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook giriş uyarı bildirimlerini açma

Facebook giriş uyarı bildirimlerini açma

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook giriş uyarı bildirimlerini açma

Facebook giriş uyarı bildirimlerini açma. Sizden başka birisinin hesabınıza girdiğinde giriş uyarısı alabilmek için bildirimi nasıl açacağınızı konumuzda anlatacağız.

Facebook uygulamasında hesaplarımızın çalınma yöntemlerini sağlayan çok kişi bulunmaktadır. Bunların önüne geçilebilmesi için hesaba çeşitli güvenlik adımları getirilse de yine de hesabını çaldıran kişilerin olduğunu söylememiz yerinde olur. 2019 yılına girdiğimiz bu dönemde kişilerin hesabımızı ele geçirmemesi için gereken tüm güvenlik adımlarını sizlerle paylaşmaktayız. Tabi bir de bizlerin kendi isteğimizle şifremizi verdiğimiz kişiler bulunmaktadır. Facebook güvene almanın haricinde kendi içerisinde aynı zamanda tanınmayan girişler hakkında uyarı al bölümünü de kullanıcılarına sunmuştur. Fakat özelliği aktif hale getirmesine rağmen girişler hakkında kendisine uyarı gelmeyen kullanıcılar olduğu için bunun nedenini ise araştırmasını yaptık. Uyarı bildirimleri kapalı olmasından kaynaklı girişler hakkında bilgi almadığınız için ilgili ayarları sizlere sunumunu sağlayacağız.

Facebook giriş bildirimlerini açma

Facebook giriş bildirimini açma, facebook giriş uyarısı gelmiyor, facebook giriş uyarısı neden gelmiyor, facebook giriş uyarı bildirimini etkinleştirme, facebook farklı girişlerin bildirimleri gelsin, facebook giriş uyarı bildirimlerini açmak için ne yapılmalı. Tanınmayan girişler uyarı bildirimlerinin gelmemesinin temel nedeni bildirimlerin aktif olmamasıyla alakalıdır. Giriş uyarı bildirimlerini etkinleştirebilmek için ise nereye giriş yapmanız gerektiğini detaylandıracağız.

Facebook giriş uyarıları gelmiyor

Facebook uygulamasına girişimizi sağladıktan sonra sağ alt kısımda bulunan üst üste çizgili bölmeye girişimizi gerçekleştiriyoruz. Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda Ayarlar ve gizlilik bölmesine tıklayıp oradan da Ayarlar kısmına erişim sağlıyoruz.

Ayarların içerisinde Güvenlik ve giriş bölümünün içerisine girişimizi gerçekleştirerek gelen ekranda bulunan Tanınmayan girişler hakkında uyarılar al alanına tıklıyoruz. Buraya giriş yaptığınızda göreceksiniz ki ‘’Bildirimler’’ yanındaki alanda ‘’Kapalı’’ olarak işaretlenmiştir. O yüzden buraları aktif etmeniz durumunda artık sizlerde tanımadığınız kişi bildirimleriyle ilgili olarak bilgilerden haberdar olabileceksiniz.

Gerçekleştirilen işlemlerle birlikte olur ki bu ayarlar sonrasında da problem ile karşılaştınız bu durumda yaşanan aksaklığı Facebook yetkililerine sorun bildirisi olarak iletebilirsiniz. Sormak istedikleriniz varsa bize yorumdan iletebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap