1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook etiketlendiğim fotoğrafları indirme

Facebook etiketlendiğim fotoğrafları indirme

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook etiketlendiğim fotoğrafları indirme

Facebook etiketlendiğim fotoğrafları indirme. Arkadaşlarımızın bizleri etiketlediği resimleri bir seferde indirebilmenin bir yolu var mı sorusunun yanıtını paylaşacağız.

Facebook’un veri indirme alanı belli bir süreliğine kaldırılmıştır. Ancak bu alan daha da genişleterek bilgilerimizin hangilerini indirmek istiyorsak seçip indirebiliyoruz. Arama geçmişi, mesajlar, haber dökümü ve buna benzer tüm verilerinizin indirilmesi mümkündür. Fakat merak edilen bir konu var ki bu noktada araştırma sağlayan kullanıcı sayısı hayli fazladır. Dolayısıyla biz de bu sorunla ilgili konunun detaylı şekilde araştırmasının içerisine girmiş bulunuyoruz. Arkadaşlarımızla çekildiğimiz resimler belli bir alandan sonra Facebook üzerinden paylaşım sağlanırken genelde etiketleme yapılmaktadır. Etiketlendiğimiz resimlerimizi oradan alıp telefonumuza kaydedebiliyoruz. Aynı şekilde sizler de paylaşım yaparak resimde olan kişileri etiketleyebiliyorsunuz. Etiketlenen resimleri toplu şekilde indirme yöntemi var mı birlikte göz atacağız.

Facebook etiketlendiğim foto indirme

Facebook etiketlendiğim resimleri indirme, facebook etiketlendiğim resimleri toplu şekilde indirebilir miyim, facebook etiketlendiğim fotoğrafları bir seferde indirme, facebook etiketlendiğim resimler, facebook etiketlendiğim fotoğraflar. En sık girilen sosyal medya uygulaması Facebook hesaplarında etiketlendiğiniz fotoğrafları tek seferde indirme özelliğinin olup olmadığının cevabını bulmak isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Facebook etiketlendiğim resimler

Öncelikle Facebook bilgilerim alanından bilgilerini indir butonuna tıklayarak verilerimizin indirilmesine yönelik işlemlere baktık. Bu alanı kontrol ettiğimizde Etiketlendiğiniz resimleri indir adı altında bir sekmenin olmadığını söyleyebiliriz.

Fakat bu alanı kontrol ettiğimizde yüklediğiniz Fotoğraflar ve videolar alanı mevcuttur. Facebook bilgilerin alanına ise Ayarlar>Facebook bilgilerin>Bilgilerini indir alanına gelerek ayarlarınızı devam edebilirsiniz.

Burayı seçerek indirmeyi denemeniz halinde etiketlendiğiniz fotoğraflarınızın olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Şayet bu alanda yoksa farklı hiçbir şekilde etiketlendiğiniz resimleri bir seferde indirilmeyeceğini bildirmekte yarar var. Etiketlendiğiniz görseller alanına girerek oradan tek tek fotoğraflarını kaydedip galeri alanına indirmeyi sağlayabilirsiniz.

Yapılan ayarlarla birlikte Facebook etiketlendiğim fotoğrafları indirme aşamaları bitmiş olacaktır. Olur da bu işlem aşamalarında sorunla karşılaşırsanız bizlere bunu yorumdan paylaşabilirsiniz. Facebook uygulamasında farklı yaşadığınız sıkıntılar varsa onları da aynı şekilde bizimle paylaşabilirsiniz. Dünyanın en çok giriş yapılan ve kullanıcısına sahip uygulamasında özellikler ve yenilikler devam etmektedir. Bundan dolayı takıldığınız yerleri bildirmeniz de yarar bulunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap