1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook en çok katkıda bulunan nedir

Facebook en çok katkıda bulunan nedir

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook en çok katkıda bulunan nedir

Facebook en çok katkıda bulunan nedir. Son dönemlerde gezinti yaptığınız sırada bazı profillerin altında bu yazıyı gördüyseniz ne işe yaradığını paylaşacağız.

Her geçen gün farklı yeniliklerin eklendiği Facebook uygulamasında gruplar alanına verilen önemi herkes görmektedir. Gruplara git özelliğinin gelişiyle birlikte dahil olduğumuz tüm uygulamaları görüp ayrılmayı sağlayabiliyorduk. Sadece bununla sınırlı olmadığından dolayı sıkı hayran ve buna bağlı bazı yeniliklerde grupta paylaşım yapan kişilerin hesaplarına dahil edilmiştir. Temelde yatan etken ise grupların her gün daha fazla kullanılmasıdır. Kişilerin bu alanları kullanarak birbirleriyle daha fazla etkileşim haline geçmesi facebook yetkililerinde gruplar alanına daha fazla yenilik getirmiştir. Son zamanlarda gruplarda paylaşım yapan kişilerin altında ise en çok katkında bulunan rozetinin geldiğini görebilirsiniz. Doğal olarak bu rozetin nasıl yapıldığını, ne işe yaradığını ve ne anlam ifade ettiğini herkes gibi sizde merak ediyorsunuzdur. Konunun araştırmasını detaylı şekilde gerçekleştirip bilgileri sizlere anlatacağız.

Facebook en çok katkıda bulunan nedir

Facebook katkıda bulunan ne demek, en çok katkıda bulunan ne diyor, facebook en çok katkıda bulunan diyor, facebook paylaşım yapan kişinin altında en çok katkıda bulunan diyor, facebook hesabında en çok katkıda bulunan rozeti nasıl alınıyor. Facebook uygulamasına girdikten sonra haber kaynağı alanında gezinti yaptığınız sırada grup paylaşımları sürekli olarak karşımıza gelmektedir. Paylaşımları yapan kullanıcıların altında ise en çok katkıda bulunan yazısı belirmektedir. Ne işe yaradığını ve bu rozetin hangi alandan alındığına ise beraber inceleyeceğiz.

Facebook katkıda bulunan ne demek

Facebook uygulamasında bir gruba üye değilseniz bu rozeti alma gibi bir şansınızın olmadığını dile getirmekte fayda var. Gruplara üye olduktan sonra grup yöneticisinin izniyle birlikte yaptığınız paylaşımlardan kaynaklı rozet Facebook tarafından otomatik olarak sizlere verilmektedir.

Üye olduğunuz grupta paylaşım ne kadar yoğunlukta olursa daha kısa süre içerisinde bu rozetin verileceğini belirtebiliriz. Sizler paylaşım sağladıkça gruba üye olan kişilerin beğeni ve yorum yüzdesi artacaktır. Bu da daha fazla kişinin gruba üye olmasına imkan sağlayacaktır.

O yüzden facebook gruplardaki paylaşımların daha fazla olması adına üyelere bu rozeti vermeye başlamıştır. Kimse tarafından değil Facebook tarafından otomatik olarak verildiğini de sizlere belirtebiliriz. Facebook en çok katkıda bulunan nedir sorusunun yanıtını paylaşmış bulunuyoruz. Facebook hesaplarında farklı bir sorun yaşıyorsanız bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap