1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook doğum günü hikayesi nedir

Facebook doğum günü hikayesi nedir

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook doğum günü hikayesi nedir

Facebook doğum günü hikayesi nedir açma. Doğum gününüz geldiğinizde hikaye alanına arkadaşlarınızın ekleme yapabilmesi için gerekenleri anlatacağız.

Facebook doğum günü hikayesi sizin doğum gününüz gelmediği süre içerisinde hikaye alanına getirilmemektedir. Doğum günü hikayeleri 24 saat boyunca hesaplarınıza dahil edilerek arkadaşlarınız ve sizin eklemelerinize olanak sağlamaktadır. Hikaye alanına getirilen bu yenilik eminim ilerleyen dönemlerde daha sık şekilde kullanılmaya başlanacaktır. İnstagram ve whatsapp hesaplarında faal şekilde kullanılan hikaye özelliğinin facebook uygulamasında beklenen ilgiyi görmemesi sonrasında yenilikler artırılmıştır. Artık facebook hesabında doğum gününüzün geldiği andan itibaren hikaye alanına bu özel yenilik eklenecektir. Yenilik 24 saat boyunca yani doğum gününüz bitinceye denk hikaye kısmına kalmaya devam edecektir. Arkadaşlarınızın mesajlarını da yine bu alandan görebilirsiniz. Eğer doğum günü hikayesi kapalı değilse herkes size olan mesajını bu alana ekleyerek gönderimini sağlayabilir. Açma işlemleriyle ilgili detayları da birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook doğum günü hikayesi nedir açma

Facebook doğum günü hikayesi nerede, facebook doğum günü hikayesini bulamıyorum, facebook hesabında doğum günü geldiğinde hikaye eklemeleri neden olmuyor, facebook doğum günü hikayesini aktif hale getirmek istiyorum. Doğum günlerinde sevdiklerimizden, arkadaşlarımızdan, eşimizden ya da dostumuzdan tüm herkesten doğum günü mesajları alırız. Facebook hesabında da bu mesajları alabilmeniz için ayarları inceleyeceğiz.

Facebook doğum günü hikayesi

Facebook uygulamasına doğum gününüzü doğru şekilde girdiğinizde doğum günü geldiğinde hesaba giriş sağlayalım. Hesaba giriş yapıldıktan sonra üst tarafta bulunan hikaye alanların olduğu yerin en başında doğum günü bilgilendirmesi göreceksiniz.

24 Saat boyunca ortak bir hikayeye arkadaşlarınla birlikte ekleme sağlayabilirsin yazısını göreceksiniz. Eklemelerin yapılabilmesi için özelliğin faal durumda olması gerekiyor. Hikaye alanına girdiğinizde hemen sağ alt kısımda Ayarlar sekmesini göreceksiniz.

Ayarlara girdikten sonra doğum günü hikayen yazısının karşısındaki tik kapalı haldeyse bunu aktif hale getirmeniz durumunda işlemler tamamlanacaktır. Artık arkadaşlarınız size iletmek istediği mesajı bu alanda renkli görsellerle birlikte ilerleme yapacaktır.

Facebook doğum günü hikayesi nedir açma işlemlerini belirttiğimiz şekilde sağlayabilirsiniz. Ayarlarda sorun ya da hata alınması halinde bize durumu yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap