1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook destek gelen kutusu nerede

Facebook destek gelen kutusu nerede

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook destek gelen kutusu nerede

Facebook destek gelen kutusu nerede. Facebook ile ilgili sorunları ilettikten sonra gelen yanıtı bu alana düştüğünden dolayı nereye giriş yapacağınızı hazırladık.

Facebook uygulamasında gün geçtikçe grup sayıları, sayfa sayıları ve kullanıcı kitlesi artış göstermektedir. Açılan sahte hesapların önüne ise alınan önlemlerle geçildi diyebiliriz. Artık tüm herkesin bu alanda gerçek hesabıyla kayıt olduğunu söyleyebiliriz. Facebook hesaplarına girerken ya da hesap içerisinde gezinti yaparken ister istemez bazı sorunlar oluşabilmektedir. Bir özelliğin çalışmaması durumunda doğrudan Facebook’a sorun bildirisi yaparak durumun Facebook yetkilileri tarafından incelemesini talep edebiliyoruz. Yetkililer hesap içerisinde yaşanan sıkıntınızın incelemesini yaparak sizlere yanıtı yine ilettiğiniz mail yolu ile göndermektedir. Mail haricinde aynı zamanda destek gelen kutusu adı altında bir alan bulunmaktadır. Hesabınızın içerisinde bu alana giriş yaptıktan sonra ilgili yanıta ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Söylediğiniz talep ile ilgili nasıl bir aksiyon alınmış verilen cevabı bulmak mümkündür. Ama destek gelen kutusu alanının nerede olduğuna dair bir fikrinin yok ise buna bağlı aşamaları ise yazımızla birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Facebook destek gelen kutusu

Facebook destek gelen kutusu bende yok, facebook yanıtı nerede, facebook sorun bildirdim yanıt nereye geliyor, facebook destek kutusunu bulamıyorum, facebook destek gelen kutusu benim hesabımda görünmüyor, facebook gelen yanıt nereye düşüyor. Yönünde benzeri aramaların netice kazanabilmesi için ilgili incelemeleri doğrudan kontrol etmiş bulunmaktayız.

Facebook’tan gelen yanıtı bulma

Facebook üzerinde yaşadığınız sorunu ilettikten sonra ilgili yanıt destek gelen kutusu bölmesine düşmektedir. Hesap içerisinde bu alana erişim sağlayabilmeniz için ise ilk olarak hesabımıza giriş yapıyoruz.

  • Hesaba girdikten sonra sayfanın sağ alt kısmında bulunan çizgili bölmeye tıklıyoruz.
  • Açılan ekranda sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde Yardım ve Merkez yazısını göreceksiniz.
  • Buraya girdikten sonra Destek gelen kutusu seçeneğini göreceksiniz.
  • Oraya girdiğinizde Facebook’a iletmiş olduğunuz sorunu ve size gelen yanıtı bu alanda görebilirsiniz.
  • Yanıtı gelen bilgiler üzerinden görerek ayarlarınızı bu doğrultuda ilerleyebilirsiniz.

Facebook destek gelen kutusu nerede diye merak edenler yukarıdaki alana girdiklerinde bilgilere erişim yapamaz ise bu durumda Facebook yanıt vermemiştir. Ama destek gelen kutusu hiçbir şekilde görünmüyorsa kapatıp yeniden açarak deneme yapabilirsiniz. Şifre bilgilerinizi biliyorsanız o halde uygulamayı kaldırıp yüklemesini sağlayarak işlemleri bitirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap