1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook bu videoya artık ulaşılamıyor

Facebook bu videoya artık ulaşılamıyor

resized_111fc-581fc207facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook bu videoya artık ulaşılamıyor

Facebook bu videoya artık ulaşılamıyor.Facebook hesabında yayınlanan videoda böyle bir hata almanızdaki nedenleri yazımızda paylaşacağız.

Facebook resim ve video paylaşım platformu olarak en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle gruplarında çoğalmasıyla birlikte bu oranın daha da artış gösterdiğini söyleyebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra aynı zamanda canlı yayın içerikleri de haber kaynağı alanında paylaşım yapılarak sonrasında arkadaşlarımızın izlemesine imkan sağlanmaktadır. Gezinti yaptığınız sırada eminim sizlerde bu videoya artık ulaşılamıyor diye bir video paylaşımıyla karşı karşıya kalmışsınızdır. Videonun üzerine gelip tıkladığınızda onun bir canlı yayın olduğunu ve bu videonun canlı yayın yapan kişinin haber kaynağı alanında görebileceğinize ilişkin bilgi verecektir. İçeriği görmek istediğinizde arkadaşınızın profilini ziyaret ettiğinizde de videoyu göremeyebilirsiniz. Video görüntülenmiyor ise nedenlerine yönelik bir çok incelemeleri beraber gözden geçirerek sorunumuzu gidereceğiz.

Artık ulaşılamıyor

Facebook bu videoya ulaşılamıyor, facebook video neden açılmıyor, facebook video görüntülenmiyor, facebook videoya artık erişilemiyor, facebook video bulanık geliyor, facebook bu videoya artık ulaşılamıyor hatası nasıl giderilir. Facebook hesabında gezinti yaptığınız sırada böyle bir uyarı ile karşı karşıya kalındığında kontrol etmeniz gereken yerleri sizlerle paylaşacağız. İlk olarak bağlantıları gözden geçirmeniz de fayda bulunmaktadır. Bağlantılarda sorun yoksa topluluk kurallarına önem verdiğinden ötürü içerik şiddet içeriyor olabileceğinden dolayı açılmıyor olabilir.

Facebook videoya ulaşılamıyor

Yüksek ihtimalle bu videoya artık ulaşılamıyor hatasının temel nedeni o video içeriği bir canlı yayın içeriğidir. Ve kişi canlı yayını kapattıktan sonra yayını hesabından kaldırdığı sırada siz de o arada videoya bakmış olabilirsiniz.

Aynı anda yapılan işleme denk gelindiyse bu videoya artık ulaşılamıyor uyarısının nedeni de bundan kaynaklıdır. Yani içerik paylaşılmış ve sizin izleyeceğiniz sırada kaldırılmış olmasından böyle bir sorunla karşı karşıya kalmaktasınız. Normalde meydana gelen olayla ilgili sizin hesabınızda yaşanan bir problemin olmadığını görebilirsiniz.

Yine de her ihtimale karşı farklı bir facebook hesabından videoyu paylaşan kişinin profil alanına bakarak bunun doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Videolar internet olmadan açılmayacaktır. Ama internet varken hesaba giriş yapmışsanız bazı videoların yine de açıldığını söyleyebilmek mümkündür. Farklı bir sorunla karşılaşmanız halinde bunu bize yorum alanından iletebilirsiniz

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap