1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Facebook anlık bildirim neden gelmiyor

Facebook anlık bildirim neden gelmiyor

facebook
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Facebook anlık bildirim neden gelmiyor

Facebook anlık bildirim neden gelmiyor. Facebook hesabında anında bildirimlerin gelmemesi belli süreden sonra canınızı sıkacağından ötürü detaylar haberimizde.

Telefonumuza gelen bildirimler belli bir zamandan sonra artık bulanıma koyabilmektedir. Genelde telefon ayarlar bölümüne girerek uygulamadan gelen bildirimlerin tamamını kapatmaya gitmekteyiz. Her uygulama için ayrı ayrı bildirimlerin kapatılması mümkündür. Yalnız Facebook kanalından gelen anlık bildirimler bizim için önem arz edebilmektedir. Yani anında bildirimler geliyor olması hesabınızda gezinti yapmadığınız sırada hesap içerisinde olan işlemlerden sizi haberdar etmektedir. Bu alan kapalı konuma getirilmediği sürece anında bildirimler gelmeye devam etmektedir. Yorum, beğeni, arkadaşlık isteği, gruplarda yapılan paylaşımlar ve buna benzer tüm bildirimler anında bizlere gelebilmektedir. Bu bildirimleri alamayan kullanıcı kitlesi için anlık bildirimleri nereden etkinleştirmeye ilişkin tüm detayları paylaşacağız.

Facebook anlık bildirim neden gelmiyor

Facebook anlık bildirim bana gelmiyor, facebook anında bildirimleri etkinleştirme, facebook anında bildirimleri aktif etme, facebook hesabımda anlık bildirimleri faal hale getirmek istiyorum, facebook anında bildirimleri açma. Akıllı telefonlarımıza indirmiş olduğumuz facebook uygulamasındaki anlık bildirimleri gelmesi için yapılması muhtemel ayarları gözden geçireceğiz.

Facebook anında bildirimi etkinleştirme

Facebook kullanıcı kitlesi olarak hem genç kesime hem de orta kesime hitap etmeye başlamıştır. Yeni üye sayısı da fazla olan uygulamada bazı ayarların yerleri de güncelleştirmelerle beraber değiştirilmektedir. Anında bildirim alanına nereden gireceğimizi hep birlikte kontrol ederek açılımını gerçekleştireceğiz.

Facebook hesabımıza girdikten sonra sağ alt taraftaki çizgili bölüme tıklıyoruz. Açılan ekranda Ayarlar ve Gizlilik kısmını açarak Facebook’ta geçirdiğin süre alanına erişim yapıyoruz. Bildirimleri yönet alanına girdikten sonra Anında ilet bildirimlerini sessize al aktif hale getirebilirsiniz. Bunun dışında da alt kısımda yer alan bilgilerden de hangilerini aktif etmek istiyorsanız onu aktif hale getirimini sağlayabilirsiniz.

Sağlanan işlemlerimizle birlikte Facebook anlık bildirim neden gelmiyor diyenlere özel işlem aşamalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Facebook üzerinde yaşadığınız farklı sorunları bize yorumdan iletebilirsiniz. Kontrolleri ilettiğiniz soruna göre inceleyerek ya yazısını hazırlayacağız ya da yorum üzerinden aynı şekilde cevabını vermiş olacağız. Yeni olan kullanıcılarımız için ise bu ve benzeri yazıları hazırlamaya devam edeceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap