1. Ana Sayfa
  2. TANITIM
  3. Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


vanhaber.com.tr

Dünya her geçen gün çok hızlı bir şekilde değişiyor. Nakliyat Firmalarının da bu dinamik düzene ayak uydurarak sürekli yenilik içinde gelişmelerini izliyoruz. Eğer bu hızlı değişime ayak uyduramayıp geri kalacak olursak, hiçbir başarıyı elde edemeyeceğimizin ve yok olup gideceğimizin farkındayız. İşte bu yüzden her zaman en son teknoloji ve yenilik ile hizmet verme arayışı içindeyiz.

Bu düşünce ile evden eve nakliyat firmamızı kurduk, her yeni günde kendimizi ve verdiğimiz hizmetleri daha da iyileştirerek gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Bu işin en kritik noktasının güçlü ekipten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Deneyimli ve güçlü bir ekibin karşılaşılan her türlü zorlukla başa çıkabildiğini geçmiş yıllarda tecrübe ettik.

 evden eve nakliyat ve taşımacılık ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşımacılığının yapmanın dışında müşterilerimize ofis, büro, fabrika eşyalarını farklı noktalara ulaştırmak gibi birçok sektörde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız için en güvenilir ve uygun araçlar kullanarak taşıma işlemlerini hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz. İşletmemiz yaptığı işlerin kalitesi doğrultusunda müşterilerimiz tarafından referans verilerek birçok vatandaşa ulaşmayı başarmıştır.

Tecrübeli ve cana yakın ekip arkadaşlarımız ile firmamız 7 gün 24 saat taşıma hizmet vermektedir. Firmamız hem şehirlerarası evden eve nakliyat hem de şehir içihizmet vermektedir. Bütün eşyalar sigorta yapılarak taşınmaktadır.

Taşınma işlemi yapılmadan hemen önce expertiz taşınacak eşyaların işlemleri hakkında detaylı bir rapor hazırlamaktadır. Çıkarılan bu rapor tecrübeli personellere teslim edilmektedir. Bu rapor doğrultusunda eşyalarınız hijyenik bir alanda paketlenerek sınıf sınıf ayrılmaktadır. Eşyalarınız aracımıza en güvenli olacak şekilde sırayla dizilmektedir.

En çok yer kaplayan ve dayanıklı eşyalar aracımızın iç kısmına yerleştirilmektedir. Onlardan sonra büyükten küçüğe sıralama yapılarak eşyalarınız zarar görme ihtimali en aza indirilmektedir. Evden eve nakliyatta esas gayemiz müşterilerimizi her zaman güler yüz ile bırakmak ve eşyaların nakliyat sürelerini müşterilerimizi mağdur etmemek adına en azami süreye indirmektir.

Nakliyat sırasında her ihtimale karşı parçaların zarar görebileceği ihtimalini de düşünerek, müşterilerimize zarar verilen eşyaların masraflarının ödeneceğine dair resmi belgeler imzalanmaktadır. Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen kişiler bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

TAVSİYELER

  1. Öncelikle ilk ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızın bulunduğu kutuları açın.
  2. Firmanın paketlediği eşyaları firma yetkilileri gitmeden açıp hasar olup olmadığını kontrol edin. Hasarlar var ise firma yetkililerine bu hasarları belirtin.
  3. Tüm kolileri açmak ve eşyaları yerleştirmek için kendinize 4-5 gün zaman tanıyın.
 
Bir odayı depo olarak kullanının, açmadığınız kolileri ve diğer eşyaları bu odada depolayın böylece tüm odalarınızı ve eşyalarınızı hazırladıktan sonra en son bu odayıda düzenlersiniz. Böylece yerleşeme süreci bitene kadar dağınık sadece bir odanız olur.

  REFERANS : http://icdlojistik.com/

Yorum Yap

Yorum Yap