1. Ana Sayfa
  2. MAGAZİN
  3. Esra Erol Bir Annenin Daha Evlat Hasretine Son Verdi

Esra Erol Bir Annenin Daha Evlat Hasretine Son Verdi

55555 (1)
vanhaber.com.tr

Esra Erol Bir Annenin Daha Evlat Hasretine Son Verdi

Son programında insanların hasretlerine son verdiren Esra Erol bu sefer de bir anne ile çocuğunu kavuşturdu.

ATV kanalında yayınlanan Esra Erol’da programında duygu yüklü dakikalar yaşandı. 19 yaşındaki Burcu Şahin isimli genç anne 1 ay kadar önce eşi Yunus Şahin ve ailesi tarafından kapı dışarı edilerek evladından ayrılmıştı. Zorla evlatsız kalmaya zorlanan Burcu Şahin, Esra Erol’da programına başvurarak yardım istemişti. Tüm ekibiyle harekete geçen Esra Erol, avukatlar vasıtasıyla küçük evladın velayetini annesine verdirmek için canla başla çalıştı. Küçükçekmece 3. Aile Mahkemesi tarafınca verilen karar doğrultusunda velayet tüm Türkiye’nin de ümit ettiği gibi anne Burcu Şahin’e verildi. Program ekibiyle birlikte emniyet güçleri Burcu Şahin’in eşi ve ailesinin ikamet ettiği evden küçük bebeği almaya gitti. Küçük bebeği teslim alan emniyet güçleri bebeği hasretle bekleyen annesine teslim etti.

Gözyaşları Sel Oldu

Küçüklükten beri bir çok sıkıntı çeken Burcu Şahin, bebeğine kavuşunca yaşadığı mutlulukla gözyaşlarına hakim olamadı. Tüm Türkiye’yi ve Esra Erol’u duygulandıran duygulu anne, daha çok küçük yaşlarda babasının vefatıyla yaşadığı üzüntüyü anlattı. Annesi tarafından da terk edilen Burcu Şahin, “Ben kötü şeyler yaşadım ama çocuğum yaşasın istemiyorum, annesizlik ne demek ben çok iyi biliyorum. Kızım bunu yaşamasın istiyorum.” dedi. Defalarca Esra Erol’a teşekkürlerini sunan genç anne, kavuşmanın verdiği tüm mutluluğu ekranlara yansıttı.

Esra Erol ‘da

31 Ağustos 2015 tarihinden bu yana ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan programı programa adını veren Esra Erol sunmaktadır. Sunucu daha önce 4 farklı kanalda izdivaç programı sunmuştu. 23 Kasım 2015 tarihinden itibaren bir süre Esra Erol’un doğum yapması sebebiyle programın geçici olarak sunuculuğunu Nilgün Belgün yapmaktaydı. 924. bölümü yayınlanan program 5 sezondur devam etmektedir.

Esra Erol ise 12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Necla’nın memleketi Sinop, babası Seyfi ise göçmendir. Babasının mesleği polislik olan Esra Erol 5 kız arasında ortanca olandır. Kız lisesi çini seramik mezunu olan Esra Erol açık öğretim fakültesinden mezunudur. Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödülünü alan sunucu Ali Özbir ile evli olup 2 çocuk annesidir.

Van hakkında farklı bir haberi okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Görüşlerinizi  bizimle yorumlar kısmında paylaşabilir.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip haberlerimize kaçırmadan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap