1. Ana Sayfa
  2. HABER
  3. Epoksi Reçine

Epoksi Reçine

14789014643229046013

EPOKSİ REÇİNE VE KİMYACI BABA

Yapı malzemeleri, kaplamalar, kompozit malzemeler, havacılık, laminantlar ve yapıştırıcılar gibi geniş kullanım alanı bulunan epoksi reçine epoksi maddesine eklenen ve yapışkanlığı artıran bir komponenttir. Suya, alkaliye ve aside karşı güçlü direnç göstermekte, kuruma işleminin ardından oldukça güçlü bir yapıştırma özelliğine bürünmektedir. Bu da epoksi reçinenin kullanım alanının oldukça geniş olmasına ortam hazırlar.

Kaliteli Üretim

DuruChem Kimya olarak sektöründe tecrübeli olan girişimciler tarafından 2018 yılında kurulmuş olan Kimyacı Baba sizlere kaliteli ürün hizmeti vermek gayesiyle yola çıkmıştır.

Kimyasal hammaddeler, özel performans kimyasallarının dağıtımı ve üretiminde müşterileri ve tedarikçileri ile sektör içerisinde farklı bir değer yaratan Kimyacı Baba kurulduğu ilk günden bu yana sizlere kaliteli ürün temin ederek ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemekte ve bunu üretimini üstlendiği ürünleri ile kanıtlamaktadır.

Her Yerdeyiz

Kimyacı Baba olarak pek çok sektör için epoksi reçine üretimimiz bulunmaktadır. Genel bir değerlendirme ile aslında hayatımızdaki birçok yapının içinde bulunduğunu söyleyebileceğimiz Kimyacı Baba epoksi reçine, pek çok alanda kullanılmaktadır. Öyle ki oldukça geniş kullanım alanına sahip epoksi reçineyi dilediğiniz alanda muhteviyatına uygun bir biçimde kullanmanız ve etkili sonuçlar elde etmeniz de mümkündür. Kimyacı Baba epoksi reçine fabrikalardan, rüzgâr tribünlerine, dekorasyon, hobi ve evlerimize değin geniş bir alanda kullanılır. Kimyacı Baba yüksek bilgi ve tecrübeye sahip profesyonel bir kadro ile birlikte işlerini yürütür. Kaliteli ve yerinde özel çözümler geliştirmek için, geniş pazar bilgisini ve teknik gücünü kullanarak tedarikçilerini ve müşterilerini her alanda destekler. Kimyacı Baba, müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm teknik bilgi, malzeme ve teknolojiyi en doğru ve en hızlı şekilde sunmakta sektör içerisinde büyük farklılık yaratmaktadır.

Kimyacıbaba.com ile Kaliteye Odaklanın

Kaliteli ve yerinde özel çözümler geliştirmek için, geniş pazar bilgisini ve teknik gücünü kullanarak tedarikçilerini ve müşterilerini her alanda destekleyen Kimyacı Baba ile pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulunan epoksi reçine, şeffaf epoksi reçine, epoksi renklendirici gibi ürünlerimizi temin edebilir; dilediğiniz alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

epoksi reçine

Yorum Yap

Yorum Yap