1. Ana Sayfa
 2. EKONOMİ
 3. En Uygun ve Yüksek Puanlı Van Otelleri

En Uygun ve Yüksek Puanlı Van Otelleri

OTELLER
4

Van En Uygun ve Yüksek Puanlı Otelleri hakkında bilgi sahibi olmadan önce, Van’a küçük bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Hadi birlikte tarihi bir geziye başlayıp Van’ı gezelim.

Tarihin bir çok döneminde farklı farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Van tam bir kültür merkezi. Kalesinden tut kilisesine, gölünden tut peri bacalarına kadar bir çok gezilecek yerleri mevcut.

Eğer gece hayatı için bir eğlence arıyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Van En Uygun ve Yüksek Puanlı Otelleri

 

Van’da Nerede Kalınır?

Van’a gittik şimdi sıra geldi Van otelleri araştırmasına. Tüm gün gezip dolaştık. Dinlenmemiz gerek. Tabi sizlere tavsiyemiz olacaktır. Merkezde bulunan otelleri şehre yakın olmak isteyenler için revaçta olan otellerdir.

Şehir merkezinden sıkılanlar içinse Van Gölü çevresinde de oteller bulunmaktadır. Lüks ve konfor arayışı içindeyseniz her iki yerde de dört yıldızlı ve beş yıldızlı oteller mevcut.

Uygun fiyata konaklamayı tercih edenler için ise oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Merkezde bulunan Van otelleri arasında 5 yıldızlı oteller için 2 kişilik toplam oda fiyatı 250 TL civarı seyrederken pansiyon ve 3 yıldızlı oteller için 2 kişilik oda fiyatı 150 TL civarındadır.

Çoğu otel ve pansiyonlarda fiyata oda ve kahvaltı dahil edilmektedir. Daha da uygun bir konaklama tercihiniz ise apart şeklinde oteller de mevcuttur. Ortalama Van otel fiyatları bu şekilde. Peki Van en uygun ve yüksek puanlı otel isimleri nelerdir ?

Van En Kaliteli Otelleri Hangileri?

Daha geniş bilginiz olsun diye sizlere puanlarına göre Van otellerini sıralayalım.

Van şehir merkezine 8.5 km olan DoubleTree by Hilton Van aynı zamanda Van Gölü manzarasına sahiptir. Ortalama gecelik iki kişi fiyat olarak 240 ile 275 TL arasında değişmektedir. Otel fiyatları bulunan sitelerde müşteri değerlendirmelerinde ortalama puanı ise 100 üzerinden 80 civarındadır. Sizlere bir kaç müşteri yorumu da paylaşayım.

 1. ”Zincir otellerden memnun ayrıldım hep bu zamana kadar. Burası da harikaydı. İlgili personellere çok teşekkür ederiz.”
 2. ”Mükemmel bir Van oteli… Göl manzaralı ve karşılamada verilen atıştırmalıklar harikaydı… Havuzlu ve çok temizdi. Tekrar kalmak isteyeceğim bir otel”
 3. ”Otel şehre uzak ama bölgesi sakin ve manzaralı. Oda geniş ve konforluydu. Dışarıda Van kahvaltısı varken burada 5 yıldızlı açık büfe mantığında olan kahvaltıyı tercih etmeyin derim. ”

Van şehir merkezine 1 km olan Elite World Van 5 yıldızlı bir oteldir. Ortalama gecelik iki kişi fiyat olarak 300 ile 400 TL arasında değişmektedir. Otel fiyatları bulunan sitelerde müşteri değerlendirmelerinde ortalama puanı ise 100 üzerinden 80 civarındadır. Sizlere bir kaç müşteri yorumu da paylaşayım.

 1. ” Van standartlarının çok üstünde. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.”
 2. ” Mükemmel işletme mükemmel ilgi. Yemekleri de muazzam. Kesinlikle tercih etmelisiniz.”
 3. ” Ufak tefek sorunlar yaşamama rağmen hemen telafi edildi. Müşteriyi memnun etmeden yollamıyorlar.”
 • Hotel Fuat

Van şehir merkezinde bulunan Hotel Fuat Van 3 yıldızlı bir oteldir. Ortalama gecelik iki kişi fiyat olarak 150 ile 200 TL arasında değişmektedir. Otel fiyatları bulunan sitelerde müşteri değerlendirmelerinde ortalama puanı ise 100 üzerinden 70 civarındadır. Sizlere bir kaç müşteri yorumu da paylaşayım.

 1. ” Otopark sıkıntısı olduğu için tavsiye etmiyorum. Konumu merkezde olması iyiydi. Temizlik güzeldi.
 2. ” Konumu güzel personeller cana yakındı. Konum açısından 10 üzerinden 10.

Van Apart Oteller

 • Lacin Apart Otel

Van apart otel arayan birisi iseniz şehir merkezinde bulunan Lacin Apart Van Otel apart oteldir. Ortalama gecelik iki kişi fiyat olarak 100 ile 150 TL arasında değişmektedir. Otel fiyatları bulunan sitelerde müşteri değerlendirmelerinde ortalama puanı ise 100 üzerinden 70 civarındadır. Sizlere bir kaç müşteri yorumu da paylaşayım.

 1. ”Odamızı başka kişilere vermelerine rağmen hemen ilgilenip hatalarını daha güzel bir odayla giderdiler.”
 2. ” Daha temizini gördüm ama fiyatına göre çok iyiydi.”
 3. ” Bazı eksiklerini güler yüzüyle telafi eden müessese. Tercih edilebilir.”
 • WhiteBridge Otel

Van şehir merkezinde bulunan WhiteBridge apart oteldir. Ortalama gecelik iki kişi fiyat olarak 100 ile 120 TL arasında değişmektedir. Otel fiyatları bulunan sitelerde müşteri değerlendirmelerinde ortalama puanı ise 100 üzerinden 60-70 civarındadır. Sizlere bir kaç müşteri yorumu da paylaşayım.

 1. ” Personeller gayet ilgiliydi fakat eksiklikleri tamamlamakta az da olsa geciktiler. Tercih edilebilir.”
 2. ” Odaları 1+1 şeklindeydi. Gayet genişti. Hesaplı olması gerçekten güzel. ”

 

Yorum Yap

Yorum Yap