1. Ana Sayfa
  2. TEKNOLOJİ
  3. Cyberpunk 2077 Konsol Hatası

Cyberpunk 2077 Konsol Hatası

cyberpunk207737

                Uzun zamandır büyük bir heyecanla çıkması beklenen Cyberpunk 2077 oyunu; 10 Aralık tarihinde satışa sunuldu. TheWitcher 3 gibi kaliteli bir oyundan sonra yapımcı şirketi CD Projekt ‘in yeni oyunu için beklentiler oldukça yüksekti ancak oyunda yaşanan sorunlar oyuncuları adeta hayal kırıklığına uğrattı.
                Oldukça yüksek sistem gereksinimine sahip olan Cyberpunk 2077; özellikle Playstation 4 gibi eski konsollarda bu gereksinimler sağlanamadığı takdirde oldukça kötü bir performans gösteriyor. Bu duruma çözüm bulamayan PS4 sahipleri son çare olarak oyunu iade etmek için başvuruda bulunuyor. Zaman zaman 15 FPS’ye kadar düşen Cyberpunk 2077 uzun zamandır bu oyunun çıkmasını bekleyen oyuncuları hayal kırıklığına uğratıyor.
                Teknoloji bilişim haberleri 1 Ocak tarihine kadar yetkililerin oyun içerisinde yaşanan bu sorunları düzelteceğini söylüyor. Ayrıca teknoloji haberleri arasında yine oyunda sorun yaşayan kullanıcıların tüm ücretlerinin de iade edileceği bilgisi yer almaktadır. Yetkililer oyunun çalışmadığı PS4 konsollarında ücret iadesi yaptığını bildirmiştir. Oyunun oynanamayacağı derecede optimizasyon sıkıntısı yaşayan oyunculara ücretlerinin iadesi yapılmaktadır.

Cyberpunk 2077 Playstation 4 Konsollarında Çalışmıyor

                10 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulan Cyberpunk 2077 özellikle PS4 konsollarında ve Xbox One konsollarında oynanmayacak kadar kötü şekilde çalışıyor. Çoğu zaman 15 FPS’ye kadar düşüşün gözlendiği Cyberpunk 2077 ‘de aynı zamanda oyun oynanabilecek tüm platformlarda sorun yaşandığı da belirtiliyor. Yaklaşık olarak 8 Milyon kullanıcı tarafından ön sipariş edilen oyunun bu şekilde problemler yüzünden oynanmaması oyuncuları büyük bir sıkıntıya düşürüyor.

Cyberpunk 2077 Para İadesi

                Teknoloji bilişim haberleri doğrultusunda Cyberpunk 2077 oyununu kaldırmayan Playstation konsollarına sahip olan kullanıcılara 1 Ocak 2021 tarihine kadar ücret iadesi yapılacağı belirtilmiştir. Uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077 oyununu satın alan milyonlarca insanın hayal kırıklığını ortadan kaldırmak adına yine 1 Ocak 2021 tarihine kadar oyun içerisinde yaşanan sorunların da tamamen düzeltileceği ve ortadan kaldırılacağı söylenmektedir. Cyberpunk 2077 oyunu hakkında gelişmeler başta olmak üzere tüm teknoloji haberleri ve teknolojik gelişmelerden hemen haberdar olmak için https://www.teknobh.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap