1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağdı
Trendlerdeki Yazı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağdı

cumhurbaskani-erdogan-in-baslattigi-kampanyaya-13070422_4832_amp
vanhaber.com.tr

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağdı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop 5 maaşıyla, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise 10 milyon TL bağışla kampanyaya destek olurken, çeşitli belediyelerden de peş peşe destek mesajları geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Yeşilyurt ise kampanyaya 2 aylık maaşını bağışladı. Zeynel Abidin Yeşilyurt, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve ilk bağışcısı olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na bende 2 aylık maaşım ile katılıyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

KIRIKKALE VE ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLARI’NDAN DESTEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına ilk desteklerden biri de Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’dan geldi. Alan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sn Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın çağrısını gönülden destekliyor, bir aylık maaşımı #MilliDayanışmaKampanyası’na bağışlıyorum. Hiçbir virüs bizim, birliğimizden beraberliğimizden güçlü değildir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına 1 aylık maaşını bağışlayarak destek verdi.

KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI DA KAMPANYAYA DESTEK VERDİ

Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 maaşını bağışlayarak destek oldu. Kampanyaya 2 maaşıyla katıldığını belirten Vidinlioğlu, tüm Kastamonulu iş adamlarını da kampanyaya katılmaya davet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANI 2 MAAŞINI BAĞIŞLADI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, başlatılan kampanya kapsamında 2 aylık maaşını bağışladığını sosyal medya hesabından açıkladı. Başkan Esen sosyal medya hesabından, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin destek verdiği Milli Dayanışma Kampanyasına ben de 2 aylık maaşımı bağışlıyorum. Büyük Türk milleti omuz omuza verince aşamayacağı engel yoktur” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI’NDAN DA DESTEK YAĞDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya destek veren ilçe belediye başkanları ise şu şekilde:

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar: Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı #MilliDayanışmaKampanyası’na şahsım olarak, 5 aylık maaşımı bağışlayarak ben de destekliyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı: Sn. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde”BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM”Milli Dayanışma kampanyamıza bende 5 maaş ile katılıyorum. Tedbirlere uyarak bu kampanyada yer almayı unutmadan Bunu da birlikte atlatacağız inşallah.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu: Sn. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde”BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM”Milli Dayanışma kampanyamıza bende 5 maaş ile katılıyorum. Tedbirlere uyarak bu kampanyada yer almayı unutmadan Bunu da birlikte atlatacağız inşallah.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Van Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına 3 aylık maaşımı bağışladım.

Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu: CumhurbaşkanımızSn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na bende iki aylık maaşımı bağışlayarak katılıyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: Milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda ilçemizdeki ve ülkemizdeki vatandaşlarımıza bir nebzede olsa katkıda bulunmak için Nisan ayındaki maaş gelirimi devletimize bağışlıyorum.

Kocaeli Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na Kartepe Belediye Başkanı olarak bende 1 aylık maaşımı bağışlıyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş: Bu zor süreci ancak birlik ve beraberlik içinde atlatabileceğimizi düşünüyorum. Bunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başarabileceğimize inancımız tam. Halkımız, Cumhurbaşkanımızı dinleyerek moral buluyor. Gerçekten biz bize yeteriz, yeter ki dayanışma içinde olalım.

Kocaeli Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü: Milli Dayanışma Kampanyamız başlamıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya Başiskele Belediye Başkanı olarak 2 aylık maaşımı bağışlıyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Kocaeli Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası’na ben de 2 aylık maaşımı bağışlıyorum. Darıca Belediyesi olarak Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimizin de katılımıyla bu kampanyaya en iyi şekilde destek vereceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Kahramanmaraş Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başlatılan bu kampanyada Türkoğlu Belediye Personelleri ve İlçe halkımızın destekleriyle elimizden gelen katkıyı sunacağız. Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya 3 maaş ile ben de katılıyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı

Bolu Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar: Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise kampanyaya 2 aylık maaşını bağışlayarak destek olduğunu duyurdu. Allar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Daima hayırda yarışan Gerede’mizin, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın başlatmış olduğu #bizbizeyeteriz kampanyasına en güçlü desteği vereceğinden en küçük endişemiz yok. Rabb’im devletimize milletimize zeval vermesin.” ifadelerini kullandı.

HALUK LEVENT 30 BİN TL BAĞIŞLADI

Ahbap Derneği Başkanı ve Sanatçı Haluk Levent, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na şahsı olarak 30 bin lira bağışta bulunacağını söyledi.

Ahbap Derneği’nin de yardımlar topladığını belirten Levent, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız böyle bir kampanya açıkladı. Ben her gün yardımları koordine eden Ahbap Derneği Genel Başkanı olarak madem devletin en büyük temsilcisi Sayın Cumhurbaşkanımız böyle bir çağrı yapmış ben de çağrıya cevap verdim. Çünkü insanlar devamlı bizleri devlet kurumlarıyla yarıştırıyorlar halbuki dünyanın en iyi yönetilen devletlerinde dahi sivil toplum kuruluşları vardır. Onlar da bir şeyler yapmaya çalışır. Bizler de bunları yapmaya çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız istemiş bizler de destekliyeceğiz. Bu nedenle kampanyaya şahsım olarak 30 bin lira destekte bulundum”

ABD’Lİ SANATÇI DELLA MİLES KAMPANYAYA BAĞIŞ YAPTI

ABD’li sanatçı Della Miles, Milli Dayanışma Kampanyası’na bağış yaparak destek verdi. Miles, sosyal medya hesabından bir de mesaj göndererek, “Şu an Türkiye dışındayım, ancak kalbim sizlerle. Beni kendi insanınız gibi görüp içinize aldınız. Bu yaptığım sizin güzel yüreğinizin yanında hiçbir şey ama benim de katkım olsun istedim. Biz Bize Yeteriz Türkiyem, sizi seviyorum, herkesin az ya da çok bu kampanyaya katıda bulunmasını arzu ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum Yap