1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Bodo – Deneyim Hediyeleri İle Farkınızı Gösterin!

Bodo – Deneyim Hediyeleri İle Farkınızı Gösterin!

deneyim hediyesi (1)

Dünyanın en renkli, en eğlenceli, en heyecan verici hediye mağazasına hoş geldiniz! Burada canınızı sıkacak sıradanlıkta yüz yıllık hediyelikler yok! Bol sevinç, bol eğlence, içten gülümseme ve karşı konulmaz bir etkileyicilik var! Renkli kutulardan çıkan, hayal gücünün cömertlikle kullanıldığı, muhteşem ve devasa maceralar, içinizi ısıtacak sürprizler ve size uygun fırsatlar var. Bodo.com sevdiklerinizi şaşırtmak, etkilemek ve ağızları kulaklarına değene dek mutlu etmek için çalışıyor. En mükemmel anlarınızın baş kahramanı, bodo.com deneyim hediyeleri internet mağazası https://bodo.com/tr/ . Üstelik her bütçeye uygun. Bodo nerede mi? İki mavinin buluştuğu, sarıyla huzur bulduğu aralıkta, bambaşka kültürlerin huzurla bir arada yaşadığı gezdiği sokaklarda, ayağınızın yere bastığı en yüksek yerlerde, bol oksijeni, bol yeşilliği, rengarenk ağaçlarıyla doğanın kucağında, yeryüzünün benzersiz manzarasını bulutların arasından izleyebileceğiniz bir yerde: dünyanın şehrin dört bir yanında, yüreğinizin götürdüğü her yerde, bodo. İnsanın kendini mutlu hissedeceği yerlerde, mutlu hissedeceği deneyimler yaşaması: sizce de ona verilebilecek en güzel hediye değil mi?

Kimlere ne hediye alınır?

Değer verdiğiniz insanlara hediye alırken, her biri için farklı hediyeler düşünmelisiniz elbette. Sonuçta herkes farklı kişiliklere ve özel ilgi alanlarına sahip bununla birlikte yaşamınızda yer verdiğiniz herkesle farklı ilişkileriniz var. Annenize bodo’dan hediye seçerken, onun sosyal yaşamını ve ihtiyaçlarını, ayrıca size en yakın birkaç insandan biri olduğunu ele alarak: ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ veya ‘’Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’ seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Eşinize veya sevgilinize hediye alırken burada yine aranızdaki aşk ilişkisi düşünüldüğünden, ilişkinizi canlı tutabilecek: ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’, ‘’Romantik Yat Gezisi’’ ve ya ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’ gibi romantik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Arkadaşınız için hediye bakarken, onun direk olarak hobileri ve yaşam tarzını ele alabilir, kadın arkadaşa: ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’. Erkek arkadaşa ise: ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’ hediye etmeyi tercih edebilirsiniz. Çocuklarınıza eğlenceli hem de bilgilendirici deneyimlerden: ‘’Yapay Duvar Tırmanışı’’ veya  ‘’Dolphinarium Gösterisi’’ sunabilirsiniz. Bodo’da herkese göre mutluluk var!

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye!

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bodo’da sizlere sunulan her bir deneyim, özenle incelenip, test edilip, incelikle hazırlanmıştır. Babanızın, emeklilik için tekne almak gibi bir hayali var ise: ‘’Yelkenle Tanışma Eğitimi’’ onun için en güzel hediye! Eşiniz, hem evde hem işte çok yorgun düşüyor ise onun için pahalı bir ayakkabı değil: ‘’Asya Yakasında Geleneksel Bali Masajı’’ mükemmel seçim olur! Oğlunuz doğa sporlarına meraklı ise: ‘’Kaya Tırmanış Eğitimi’’. Kız arkadaşınız, çikolataya olan düşkünlüğü ile tanınıyorsa: ‘’Çikolata Yapım Dersi’’. Kız kardeşiniz cilt problemlerinden mustarip ise: ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’. Yani sevdiğiniz herkesin mutlaka özel bir konfor ihtiyacı veya alanı vardır, bu noktaları bulmak için de bodo’nun kategorilerini inceleyebilir, aradığınız en güzel hediyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap