1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Başkan Geylani’den Genç Hafızlara Ziyaret
Trendlerdeki Yazı

Başkan Geylani’den Genç Hafızlara Ziyaret

1-16

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Sultan Alparslan Proje İmamhatip Orta Okulu’nda hafızlık eğitimi gören öğrencileri ziyaret etti.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Sultan Alparslan  Proje İmamhatip Orta Okulu’nda hafızlık eğitimi gören öğrencileri ziyarette bulundu. Başkan Geylani, burada hem genç hafız adaylarına hediye takdim ederken derece ile okulu kazanan üç öğrenciye de tablet hediye etti. Başkan Mehmet Emin Geylani, yetkililerden de eğitimler hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan  Başkan Geylani, “Kur’an-ı Kerim yüce Rabbimizin kelamıdır. Müslümanların da yüce yaratıcının bu kelamını okuması, öğrenmesi ve onu anlaması en büyük görevlerinden birisidir. Kur’an-ı Kerim’i okumak, onu anlamak ve onunla amel etmek Müslümanların en büyük görev ve vazifesidir. Kuran’a gönül verip öğrenen olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum ve hafızlık eğitimi gören 78 öğrencimizi tebrik ediyorum. Buradan öğrencilerimize de müjdemizi verelim. Hafızlık eğitimini tamamlayan her bir öğrencimize tablet hediye edeceğiz” diye konuştu.

KAYNAK : TATVAN BELEDİYESİ BASIN BİRİMİ

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap