1. Ana Sayfa
  2. TANITIM
  3. Arçelik Servisleri

Arçelik Servisleri


vanhaber.com.tr

Rahatlık ve konforun yanı sıra günlük işleri kolaylaştıran Arçelik marka beyaz eşya, elektrikli küçük ev aletleri ve elektronik cihazlar ev ve ofis işlerine yardımcı olan unsurlar olarak herkesin hayatında önemli yerlere sahiptir. Son teknoloji ile üretilip kaliteli malzemeler kullanılarak piyasaya sürülen bu ürünler yurt genelinde en çok satışı yapılan beyaz eşya ve elektronik cihazlardır. Her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar üretiliyor olsa da uzun süreli kullanımdan ya da elektrik aksamı gibi dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir.

Garantili ve orijinal yedek parçalarla aynı günde onarım ve bakım imkânı sunan Arçelik Teknik Servisleri arıza kaydı bırakıldıktan çok kısa süre sonra iş yerinden ya da gezici araç ekipleriyle verilen adrese en kısa sürede ulaşarak deneyimli ekibiyle tamirat ve bakım işlemlerini yaparlar. Ev tipi ya da ofis tipi herhangi bir Arçelik marka ürününüzün arıza ya da bakım durumunda Arçelik Yetkili Teknik Servisleri ile irtibata geçerek hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Orjinal yedek parça ve uygun ekipmanlarla tamir işlerinizi yaptırabileceğiniz gibi klima ve kombilerinizin yıllık periyodik bakımlarını da garantili ve güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz. Arçelik Özel Teknik Servisleri markanın imal ettiği tüm cihazlar için aynı garantili bakım ve tamir desteğini kesintisiz sunuyor. Arçelik marka cihazların her türlü arızasına özen ve titizlikle yaklaşan, garantili ve güvenilir servis hizmeti veren bu kuruluşların telefon ve adres bilgilerine teknicservis.com adresinden ulaşmanız mümkün.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap