1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Apple store aboneliklerimi bulamıyorum

Apple store aboneliklerimi bulamıyorum

google-play-store-güncelleme

Apple store aboneliklerimi bulamıyorum

Apple store aboneliklerimi bulamıyorum. Abone olduğunuz uygulamalarınızı görebilmeniz için apple store alanından nereye giriş yapılması gerektiğini anlatacağız.

Apple store alanından abone olduğunuz uygulamalardan kaynaklı bazen sürekli ücret kesilebilmektedir. Çocuklarımızın yapmış oldukları ya da bizim yapmış olduğumuz yanlışlıktan dolayı bu sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bazı kullanıcılar ise aboneliklerini kendi istekleri doğrultusunda sağlayabilmektedir. İphone marka telefonlarınızın mağazası olan Apple store alanından abone olduğunuz uygulama ve oyunları görebilmek mümkündür. Bu uygulamalardan hangisini kaldırmak isterseniz de yine isteğe bağlı olacak şekilde sağlayabiliyorsunuz. Sadece iphone telefonlarında değil ipad ve Apple firmasının üretimini sağladığı tüm cihazlarının mağazası Apple store alanıdır. Genel olarak iphone, ipad ve macbook’lara virüs bulaşması daha da zordur. Kendisini koruma altında tutan Apple cihazlarda kullanıcı kaynaklı aboneliklerden dolayı sorunlar da oluşabilmektedir.

Apple store aboneliklerimi bulamıyorum

Apple store abonelikler nerede, apple store alanında aboneliklerimi göremiyorum, apple store hangi uygulamaya aboneyim, apple store abone olduklarım, apple store tüm abonelikleri görebilir miyim, apple store alanına giriş yaptığımda abone alanı göremiyorum. Aklınıza yer eden bu soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için aboneliklerinizi nereden bulabileceğinizi detaylı şekilde birlikte kontrol ederek sorunumuzu gidereceğiz.

Apple store abonelikler gözükmüyor

Apple store giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan profil simgesine tıklıyoruz. Buraya giriş yaptıktan sonra Kişiselleştirilmiş öneriler alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Karşınıza gelen ekranda Abonelikler yazısını göreceksiniz. Apple store alanında hangi oyun ve uygulamaya abone olduğunuzu görebilmeniz için bu alana girmeniz yeterli olacaktır.

Şayet bu kısma girdikten sonra herhangi bir abonelik yoktur diye bir bilgi çıkıyorsa abone olduğunuz bir alan olmadığından kaynaklıdır. Kişileştirilmiş öneriler alanında abonelikler adı altında bir seçenek gelmezse internet bağlantısı kesilmiş olabilir. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlantı kurarak deneme sağlayabilirsiniz.

Apple store aboneliklerimi bulamıyorum diyenlere özel abone oldukları bağlantıları nereden görebileceğine dair bilgi paylaşımları aktarmış bulunuyoruz. Apple store uygulama ve oyun indirebileceğiniz tek alan olsun. Buradan indireceğiniz uygulamalar sizin cihazınıza zarar vermeyecektir. iOS işletim sistemi sizin buradan indirilen uygulamalarınızı arka planda denetimini sağlamaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap