1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Anneye Doğum Günü Mesajları – Anlamlı Doğum Günü Mesajları
Trendlerdeki Yazı

Anneye Doğum Günü Mesajları – Anlamlı Doğum Günü Mesajları

anneye-dogum-gunu-mesajlari-min
vanhaber.com.tr

Anneye doğum günü mesajları için bence bu siteyi ziyaret etmeniz isabet olmuş. Bu sayfada da sizlere en güzel ve en anlamlı anneye doğum günü mesajlarını hazırladık. Bu en güzel doğum günü mesajlarını dilediğiniz gibi paylaşın.

Anneye Kısa Doğum Günü Mesajları

Annelerin en güzeli can annem. Doğum günün kutlu olsun ve hep yanımızda kal.

Annem güzel annem sen her zaman yeni yaşınla daha uzun ömürlere ulaş. Canım annem doğum günün kutlu olsun.

Beni dünyaya getiren cesur kadın, her zaman yanımızda olman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Yüreği güzel, düşünceleri aydınlık annem, nice yaşlara

Kalbimin atmasının yegâne sebebi olan kadın, güzel annem doğum gününde hep bizlerle ol.

Dünyanın en güzel kadını olan canım annem. Doğum günün de yine bizlerlesin iyi ki doğdun.

Kalbi her zaman fedakârlıkla dolu anneciğim, bizlere yaptıkların için sonsuz teşekkürler, iyi ki aramızdasın doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel annesi sensin ve iyi ki de benim annemsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Sevinci hüzne dönüştüren tek insansın annem. İyi ki benim annemsin doğum günün kutlu olsun.

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bu dünya da en güvenli sığınak hem senin yanın hem de senin kucağın. Bu çivisi çıkmış dünyada sana rastlamış olmak senin benim annem olman benim için büyük bir şans. Hayatımdan hiç gitme sen benim canımsın canım annem.

Gelecek ve geçecek her yıllar, aylar senin mutlu olacağın şekilde olsun. Her şeyin en güzelini hak eden annem iyi ki doğdun.

Bir günde değil her gün hatırladığım, doğum gününde değil her gün varlığına şükrettiğim annem. Sen varsan her şey eksik. Evim güneşsiz, ışıksız, evim bomboş. Hayatımda ki en özel insan iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

anneye doğum günü mesajları

Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin sihirli gücünü seninle öğrendim. Fedakârlığın ne derece iyileştirici bir şey olduğunu bana sen öğrettin. Bu zamana kadar yaptığın fedakârlıklar için teşekkür ederim. Bu sevginin tarifi yok seni çok seviyorum.

Anlamlı Anneye Doğum Günü Mesajları

Üzülmesine hiç dayanamadığım, mutlu olduğunda mutluluğuna en çok sevindiğim, her zaman en çok mutlu etmek istediğim güzel annem. Sen bu dünyada her şeyin en güzelini hak eden insansın seni çok seviyorum.

Sevecen gözlerin ve şefkatli bakışların ruhumu okşuyor. Ömrüme bahar geliyor ve bu baharlar hiç bitmiyor. Bunun en büyük sebebi sensin. Güzeller güzeli annem hayatım boyunca hep benim yanımda ol seni çok ama çok seviyorum sen benim her şeyimsin.

Başımın tacı, evimin neşesi senin yok olduğunu düşünmek bile canımı acıtıyor. Senin varlığınla ve senin dokunduğun yerle hayat bambaşka oluyor. Yaşamımda daha enerjik ve daha sevgi dolu oluyorum. Doğum günün kutlu olsun varlığın bana en büyük armağan.

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin doğum günün kutlu olsun.

Hem arkadaşım hem annem, hem dostum hem de hayatımın en önemli parçasısın. Olurda seni bir gün kaybedersem bu parçam hep eksik kalır. Sensiz ben hep yarımım beni hiç yarım bırakma varlığın ömre bedel iyi ki doğdun.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap