1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 23:23 Saatinin Anlamı

23:23 Saatinin Anlamı

23.23
1
vanhaber.com.tr

23:23 Saatinin Anlamı: Hayatının Dönüm Noktası Sensin!

Saat 23:23 anlamına göre hayatının dönüm noktasında olduğunuz biri var. Hatta onun için tek sizsiniz diyebilirim. Hatta ilksiniz. Birinin ilki ve dönüm noktası olmak için ilk sevgilisi olmaya gerek yoktur. Bazen ilişkinizde daha önce hiç hissetmediğiniz şeyleri hissedebilirsiniz. İlk gerçek duygular, heyecanlar, kalbin pır pır atışı o insanın dönüm noktası olmak için yeterli sebeplerdir.

Gözleriniz saat 23:23’de dalıyor ise bu demek oluyor ki karşınızdaki insan sizin ona yaşattığınız duyguyu daha önce yaşamamış demektir. Gelecek planlarına başlanmış, ellerinizin buruştuğunu seneler sonra görmek istiyor demektir.

23:23 saatine bakıp iç geçiriyorsanız bilin ki sizi sizden çok düşünen aynı kafa yapısına sahip olduğunuz bir sevgiliniz var. Bu da demek oluyor ki bu ilişkinin sonu ciddi gözüküyor.

23:23 Saatinin Anlamı

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Partneriniz bir erkekse emin olabilirsiniz ki dünyada tek dişi sizsiniz sanıyor. O kadar duygularıyla saf bir şekilde size bağlı ki gözü sizden başkasını görmüyor. Her şey kontrolünüz altında. Bu ne kadar da anaç bir tavır değil mi? Ne kadar da şanslı partneriniz. Hayallerindeki tek kadın sizsiniz. Sayenizde hayat onun için tozpembe. Merak etme o da ne kadar şanslı olduğunun farkında. Aynen böyle devam et. Çok mutlu olacaksınız.

Erkekler İçin 23:23 Saatinin Anlamı

Partneriniz bir kadınsa onu tam anlamıyla kollarınızın altına almışsınız demektir. O sizin varlığınızı her saniye hissediyor demektir. Bu da çok güzel ve ileri derecede bir adım. Sizsiz bir saniye bile düşünemiyor. Hayatı her şeyi siz olmuşsunuz. Bir an olsun gözlerini sizden alamıyor.

Şanslı olduğunuzu söylemiş miydim? Söylediysem de bir daha söyleyeyim. Çok şanslısın. Ciddi ilişki adımlarını tek tek sağlam basarak ilerlemek herkese nasip olmaz. O seni çok seviyor kalbi senin adın ile çarpıyor. Seninle birlikte vakit geçirmek ve seninle ilgili planladığı gelecek hayallerini gerçekleştirmek istiyor.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

23:23 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 22:22 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap