1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 22:22 Saatinin Anlamı

22:22 Saatinin Anlamı

22.22
vanhaber.com.tr

22:22 Saatinin Anlamı: Sanırım Yemeğe Çıkacaksınız

Tek derdi seninle tanışıp güzel bir kahvenin ardından bir yemek yemek. Hayallerinde hep bu var. Sana karşı hislerini ifade etmek açısından bu büyük bir adım olabilir. Bence bir çay için derim. Sana bir kahve ısmarlama teklifiyle gelirse sakın onu geri çevirme. Bu senin hayatının gidişatı için de büyük bir gelişme olacağından emin olabilirsin.

Gözlerin saat 22:22’ye dalıp gidiyorsa ve bir ilişki başlangıcına adım adım ilerliyorsa partnerinin teklifini sakın geri çevirme. Söyleyeceği mühim şeyler olabilir. Bu söyleyecekleri ise ilişkinizin seyrini değiştirebilir. Bir fırsat vermekte fayda var.

Şimdi gülme sırası sende bulduğun bu doğru insanın kalbi senin için çarpıyor sende ufaktan kendi kalp atışlarının sesini dinlemeye başlamalısın. Karşılıklı birbirini için çarpan iki kalp yakın gelecekte güzel günlerin habercisidir.

22:22 Saatinin Anlamı

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Kadınsanız ve bir erkek sizinle yemek yemek istiyor ve sohbet için can atıyorsa size söylemek isteyeceği önemli şeyler olabilir. Mesela sizinle ilgili gelecek planlarından bahsedebilir. Bu da ilişkinizin daha da oturaklı bir hal alacağına işlerin ciddi şeylerin olacağına işarettir.

Şanslı olduğunu söylemiş miydim? Söylediysem de bir daha söyleyeyim. Çok şanslısın. Ciddi ilişki adımlarını tek tek sağlam basarak ilerlemek herkese nasip olmaz. Çıkacağın yemeği hiç unutamayacaksın.

Erkekler İçin 22:22 Saatinin Anlamı

Eğer erkeksen sana yemek ısmarlamak isteyen sevgilin ise saat 22:22 anlamına göre seni aşırı özlemiş ve vakit geçirmek istiyor. Gözlerinin içine baka baka sohbet etmek istiyordur. Git yemeğin tadını çıkar. Harika gelişmeler elde edeceksin. Tek yapman gereken her zamanki sen olmaya dikkat et. Telaş yapma rüyalarındaki sevgilin kötü hiç bir şey yaşanmayacak. Sağlıklı düşünüp bazı şeyleri fazla kafaya takmadığın da gerçekten her şeyin hallolduğunu göreceksin. Kafandaki soru işaretleri sana o an normal geliyor olabilir fakat hepsinin gereksiz tereddütler olduğunu zaman geçince anlayacaksın.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

22:22 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 21:21 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap