1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 21:21 Saatinin Anlamı

21:21 Saatinin Anlamı

21.21 (1)
1
vanhaber.com.tr

21:21 Saatinin Anlamı: Hayallerini Tek Süsleyen Sensin!

Gözleriniz saat 21:21’de dalıp gidiyorsa şansınız yaver gidiyor demektir. Her gece yatarken hayaller kurduğunuz o kişinin de hayallerinde sadece siz varsınız. Unutmayın ki bu gerçekten kazanılması zor bir ilişkidir. Ne de güzel aynı hayalleri kurmak.

Yanımda olsa ne güzel olurdu. Sarılsam her şeyi unuturdum. Acaba şu an ne yapıyor. Senin aklından geçenler sanki onun aklının içinden geçip sana geliyor. Senin aklının içine girmiş olabilir. Bu ne kadar da güzel bir tesadüf senin için. Şanslı olduğunu bilmen gerekir.

Gelecekte rahat etmeniz için hep bir kazanç elde etmenin peşinde. Seni rahat geçindirebilmek için işlerine iş eklemeye çalışıyor. Maddi açıdan sana yetmenin derdinde. Her ne kadar aşkın bana yeter de deseniz karnınız aşkla doymayacak. Seni, gelecekteyse çocuklarınızın refahı için çabalayıp duruyor.

21:21 Saatinin Anlamı

Aman dikkat edin de nazar değmesin. Birbirinizin kıymetini ne kadar bilirseniz ve anlayışlı olursanız hayat sizin için daha da mükemmel bir hal almaya başlayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye bakın. Kıymet bilmek önemli. Zor rastlanacak bir ilişki yaşıyorsunuz.

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Aynı düşüncelere sahip olup karşısındakinin düşüncesinin önceden tahmin edildiği ilişkiler oturaklı ilişkilerdir. Buna sahipsen kendini muhteşem hissetmen gerekiyor. Nadir bulunan bu duygu alışverişi ilişkinizin sağlığı açısından gerçekten olumlu bir ilerleyiş katettiniz demektir. Sizin kızacağınız şeyleri tahmin edip ona göre davranması hoşuna giden şeyleri bilmesi gerçekten alfa bir ilişkinin örneğidir. Tabi bunların hepsi içinden gelerek yapıldığı zaman sağlıklıdır.

Erkekler İçin 21:21 Saatinin Anlamı

Kadınınız şu an gelinlik bakmaya başlamış bile. Sahneye giriş müziğinin hangisi olacağına karar vermekte zorlanıyor. Siz eve yorgun argın geldiğinizde sizi güler yüzü ile karşılayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü sizinle öyle saf ve güzel hayaller kuruyor ki belki de sizin kötülüğünüzü istemeyecek tek kişi. Ne şanslısın rüyalardasın adamım bence bir nazar boncuğu taksan iyi edersin. Çünkü kıskanılacak duygular içindesiniz ikiniz de.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

21:21 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 20:20 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap