1. Ana Sayfa
  2. GENEL
  3. 20:20 Saatinin Anlamı

20:20 Saatinin Anlamı

20.20 (1)
vanhaber.com.tr

20:20 Saatinin Anlamı: Bir Sınav İçindesin Dikkatli Ol!

Seni denemek için şu an bir başkasıyla yan yana. Bu her ne kadar hoş görünmese de senden kaynaklı da olabilir. Onu bu duruma iten senin sahiplenmeme durumun olabilir. Eğer sımsıkı elini tutup güven verseydin belki de bunlar yaşanmayacaktı. Sınavı geçmen için akıllı olmalısın. Partnerini bir başkasının yanından çekip alman gerekiyor. Bunun için de acele etmelisin.

Gözleriniz saat 20:20’ye kayıyor ve uzun uzun uzaklara dalıyorsanız bu biraz can sıkıcı. Karşınızdaki sizde bir şeyleri eksik görmüş olabilir. Bu eksiğin tamamlanması için başka bir tarafa yönlenmesi her ne kadar doğru olmasa da olağan. Burada iş sizde bitiyor. Akıllıca davranıp partnerinizi kendinize çekmeniz gerekiyor. Bence imkansız olmayan durumdan sıyrılacaksınız.

20:20 Saatinin Anlamı

Kadınlar İçin Özel Saatlerin Anlamı

Eğer bir kadınsanız erkekler cinsellik açısından kadınlara oranla daha fazla isteklidirler. Bu isteğini partneri tarafından karşılayamadığı takdirde yönelimleri farklı kişilere doğru kayabilir. Sonuçta bir ihtiyaç olan cinsellik karşı tarafın memnuniyetsizliği ve tatminsizliği sonucunda ayrılıklara kadar gidiyor. Her ne kadar yanlış bir hareket olmasa da partnerinizin tatmin olması önemlidir. Rüya gibi olun derim kızlar. Demiyorum ki her istediğini yapın fakat elinizden geldiğince ve katı kurallarınızı çiğnemeden onu tatmin etmeye bakın. Yoksa elinizden kaçabilir.

Erkekler İçin 20:20 Saatinin Anlamı

Bir erkekseniz ve gözünüz saat 20:20’de dalıp gidiyorsa kadınınız sizi bir sınava tabi tutmuş olabilir. Kadınlar erkekleri onları kollarının altına almasını yeri geldiğinde ise sahiplenmesini ister. Eğer siz bu durumun aksini yaşatıyorsanız hemen telafi yoluna gitmeye başlasanız iyi edersiniz. Çünkü bir başkasının yanında olmasının size verdiği mesaj daha iyi kollanmak istiyorum. Eğer aksi olursa kaçar uzaklaşırım demektir. Erkekler dikkatli olun derim. Partnerinizin ellerini sımsıkı tutup ona arkasında olduğunuzu hissettirmenin tam vakti.

Artık sende mutluluğun tadını çıkarmalısın. Huzur dolu günler kapını çalıyor tek yapman gereken kapıyı açmak ve onu güler yüz ile karşılamak. İnsanlar karşılıklı sevip sevildiği kişiler tarafından değer görmek, fedakarlık ister sadece onları düşünürler. Onlar ile birlikte olan güzel hayaller kurarlar.

  • NOT : Aktardığımız bu içeriklerin hiç bir gerçeklik payı bulunmamaktadır. Bu yorumlarımızı fal gibi görebilirsiniz.

20:20 Saatinin Anlamı Nedir?

  1. 19:19 Saatinin Anlamı makalesi için lütfen buraya tıklayınız.
  2. Van hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap